Sporx Spor Haber ikon

Sporx Spor Haber APK

v3.22.96

Spor haberi uygulaması olan Sporx ile tüm spor dallarındaki gelişmeleri takip edebilir ve uygulamayı tuttuğunuz takımla özelleştirebilirsiniz.

 

Web sitesi ile spor haberlerinde öncü olan Sporx, resmi uygulamasında da web sitesinde sunduğu hemen hemen tüm özellikleri kullanıcılarla buluşturmuş. Canlı maç sonuçları, maç yorumları, spor yazarlarının görüşleri, süper lig ve Avrupa liglerine ait puan durumları, fikstürler gibi birçok özelliği uygulamada bulabilirsiniz. Transfer dönemlerinde özel bir sayfa açan Sporx, gün gün tüm transfer gelişmelerini başarılı bir şekilde kullanıcılara sunuyor.

 

Sporx uygulamasının en cazip yanı 'takımım' özelliği ile futbol takımını seçebilmeniz. Takımınızı seçtikten sonra tek dokunuşla takımınızla ilgili tüm gelişme ve haberleri görebiliyorsunuz. Bu özellik bazı spor uygulamalarında da mevcut ancak en stabil şekilde Sporx'te çalıştığını deneyimledik.

Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hız ve performans geliştirmeleri yapılmış,

Video görüntülemede yaşanan donma sorunu çözülmüş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder