Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Haber, Gazete ve Dergi Uygulamaları » Sporx Spor Haber

Sporx Spor Haber

v3.22.61
reklamlar
Sporx Spor Haber
Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber ekran görüntüleri Sporx Spor Haber tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Sporx Spor Haber Açıklama

Spor haberi uygulaması olan Sporx ile tüm spor dallarındaki gelişmeleri takip edebilir ve uygulamayı tuttuğunuz takımla özelleştirebilirsiniz.

 

Web sitesi ile spor haberlerinde öncü olan Sporx, resmi uygulamasında da web sitesinde sunduğu hemen hemen tüm özellikleri kullanıcılarla buluşturmuş. Canlı maç sonuçları, maç yorumları, spor yazarlarının görüşleri, süper lig ve Avrupa liglerine ait puan durumları, fikstürler gibi birçok özelliği uygulamada bulabilirsiniz. Transfer dönemlerinde özel bir sayfa açan Sporx, gün gün tüm transfer gelişmelerini başarılı bir şekilde kullanıcılara sunuyor.

 

Sporx uygulamasının en cazip yanı 'takımım' özelliği ile futbol takımını seçebilmeniz. Takımınızı seçtikten sonra tek dokunuşla takımınızla ilgili tüm gelişme ve haberleri görebiliyorsunuz. Bu özellik bazı spor uygulamalarında da mevcut ancak en stabil şekilde Sporx'te çalıştığını deneyimledik.

reklamlar

Sporx Spor Haber Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: