Google Haberler ikon

Google Haberler APK

v5.59.0.462701234

Google Haberler uygulamasıyla güncel haberler her an telefonunuzda.


Daha önce Gazetelik adıyla yayımlanan uygulama baştan aşağı yenilenerek Google Haberler olarak kullanıma sunuldu. Yüzlerce gazete ve derginin internet sürümünü içeren Google Haberler, son dakika haberleri anında çekerek okumanızı sağlıyor. Uygulamanın en önemli özelliği ise tabii ki birden çok medyayı içermesi. Bu sayede istediğiniz kaynağı ekleyerek hepsini birden takip etmeniz mümkün. Ayrıca özellikle takip etmek istediklerinizi öne çıkarabilir veya istemediklerinizi tamamen uygulamadan kaldırabilirsiniz.


Google'ın geliştirdiği Google Haberler tamamen ücretsiz. Google Haberler APK dosyasını indirerek haberleri takip etmeye başlayabilirsiniz.

Google Haberler nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Google Haberler APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Google Haberler ekran görüntüleri Google Haberler ekran görüntüleri Google Haberler ekran görüntüleri Google Haberler ekran görüntüleri Google Haberler ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Haberler APK son sürüm güncellemesinde kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder