Google Ödüllü Anketler ikon

Google Ödüllü Anketler APK

v2021080200

Google Ödüllü Anketler APK, kısa anket sorularını çözerek Google Play kredisi kazanmanızı sağlayan faydalı bir servis.


Android telefonlardan anket çözerek para kazanmak kulağa hoş geliyor. Google Ödüllü Anketler uygulaması tam olarak bu işe yarıyor. Uygulama, belli aralıklarla çözmeniz için size bir anket gönderiyor. Uygulamaya girerek bu anketi doğru bir şekilde doldurduğunuzda ise para ödülü kazanıyorsunuz. Ancak bu parayı nakit olarak değil, Google Play kredisi olarak kazandığınızı belirtelim. Bu kredi ile Google Play üzerinden oyun veya uygulama satın alabilir, uygulama içi satın alma yöntemi ile hem oyun hem de uygulamalarda işinize yarayacak paketleri satın alabilirsiniz.


Google Ödüllü Anketler'de hemen her konuda anketle karşılaşmanız mümkün. Anketin içeriği ne olursa olsun tamamını çözdüğünüz her anket için para kredisi kazanıyorsunuz. Zaten uygulamanın en iyi yanı da bu. Ek bir işlem yapmadan oturduğunuz yerden birkaç liralık bile olsa Google Play kredisi kazanabilir ve bunu Google Play'de harcayabilirsiniz. Bir anketten en fazla kazanacağınız tutar 1.80 Lira civarında.


Google tarafından geliştirilen ödüllü anket servisi tamamen ücretsiz. Google Ödüllü Anketler APK dosyasını hemen indirerek size anket gelmesini bekleyebilirsiniz. Anketlerin her zaman yapılmadığını unutmayın. Bu yüzden ilk kurduğunuzda anket olmayabilir.

Google Ödüllü Anketler ekran görüntüleri Google Ödüllü Anketler ekran görüntüleri Google Ödüllü Anketler ekran görüntüleri Google Ödüllü Anketler ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Ödüllü Anketler APK son sürüm güncellemesinde uygulama tasarımında geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Google Ödüllü Anketler için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Google Ödüllü Anketler v2020051105 için
Berbat
Ziyaretçi2 yıl önce Google Ödüllü Anketler v2020051105 için
Bu uygulamayı indirmelisiniz