TV izle v2.5 ikon

TV izle v2.5 APK

Bu uygulama sayesinde 100'den fazla TV kanalını canlı olarak seyredebilirsiniz. İyi kodlanması ve basit tasarımı sayesinde telefonunuzda yer kaplamaz, takılmalara yol açmaz. Ek olarak bu TV izle uygulaması piyasadaki diğer TV izle uygulamaları gibi tv izlerken önünüze reklam getirmez sadece uygulamadan çıkarken reklam gösterir.


Ayrıca diğer TV izle programları gibi hiçbir eklentiye ihtiyaç duymaz tek yapmanız gereken uygulamamızı indirmek ve TV kanallarını izlemeye başlamaktır. Geliştirilmesini istediğiniz yönler varsa ya da hatalar tespit ettiyseniz hiç tereddüt etmeden ve çekinmeden aykutuludag1@gmail.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.


Program ücretsiz olması sebebiyle bir miktar reklam içermektedir. Bu reklamlar hiçbir şekilde tv izlerken gösterilmemektedir ve sizi rahatsız etmez. Esas olarak uygulamamız sadece TV kanallarını seyredebilmek için internet izni istemektedir. Bunun dışında kalan izinlerin uygulamamızla alakası yoktur.Bu izinler tamamen reklam içindir ve kesinlikle zararsızdır ayrıntılı bilgiyi https://support.startapp.com/entries/26348143-End-User-License-Agreement-EULA adresinden detaylıca okuyabilirsiniz.


Bu konuda bizi anlayışla karşılamanızı temenni eder teşekkür ederiz.


Türk kanalları, yabancı kanallar, belgesel kanalları, dini kanallar, haber kanalları, müzik kanalları, çocuk kanalları, ekonomi kanalları, spor kanalları, HALK TV, KANAL D, STAR, STAR TV, STAR HD, SHOW TV, SHOW HD İZLE, , CNN, BBC, NTV, HABERTÜRK, CNNTÜRK, ATV, TRT, SHOWTIME, HBO, SAMANYOLU TV, KANAL 7, NUMBER ONE, Flash Tv, Kanal A,Beyaz Tv, Bengü Türk, Yumurcak Tv, Brt Tv, 67 Tv, Kanal A9, Koza Tv, Akıllı Tv, Fb Tv, Gs Tv, Bjk Tv, E2 TV, Cnbce, cnbce, bloomberght, Power Turk, Dream Tv, Discovery World, Discovery Science, BBC World, Euro Sport, Fight Box, Fashion Box, Mtv, Dance Tv

Yorumlar

TV izle v2.5 için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce TV izle v2.5 için
Gereksiz
Ziyaretçi6 yıl önce
İnterneti çok yiyormu
Ziyaretçi6 yıl önce
Yeni indircem nasıl 1 gb sınırsız var izlenirmi
Ziyaretçi7 yıl önce
İnternetle çalışıyor
Ziyaretçi7 yıl önce
yayında sıkıntı var diyor