Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android İnternet Programları » TV izle v2.5

TV izle v2.5

sponsorlu bağlantılar
TV izle v2.5
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

TV izle v2.5 Açıklama

Bu uygulama sayesinde 100'den fazla TV kanalını canlı olarak seyredebilirsiniz. İyi kodlanması ve basit tasarımı sayesinde telefonunuzda yer kaplamaz, takılmalara yol açmaz. Ek olarak bu TV izle uygulaması piyasadaki diğer TV izle uygulamaları gibi tv izlerken önünüze reklam getirmez sadece uygulamadan çıkarken reklam gösterir.

 

Ayrıca diğer TV izle programları gibi hiçbir eklentiye ihtiyaç duymaz tek yapmanız gereken uygulamamızı indirmek ve TV kanallarını izlemeye başlamaktır. Geliştirilmesini istediğiniz yönler varsa ya da hatalar tespit ettiyseniz hiç tereddüt etmeden ve çekinmeden aykutuludag1@gmail.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Program ücretsiz olması sebebiyle bir miktar reklam içermektedir. Bu reklamlar hiçbir şekilde tv izlerken gösterilmemektedir ve sizi rahatsız etmez. Esas olarak uygulamamız sadece TV kanallarını seyredebilmek için internet izni istemektedir. Bunun dışında kalan izinlerin uygulamamızla alakası yoktur.

 

 

Bu izinler tamamen reklam içindir ve kesinlikle zararsızdır ayrıntılı bilgiyi https://support.startapp.com/entries/26348143-End-User-License-Agreement-EULA adresinden detaylıca okuyabilirsiniz.

 

Bu konuda bizi anlayışla karşılamanızı temenni eder teşekkür ederiz.

 

Türk kanalları, yabancı kanallar, belgesel kanalları, dini kanallar, haber kanalları, müzik kanalları, çocuk kanalları, ekonomi kanalları, spor kanalları, HALK TV, KANAL D, STAR, STAR TV, STAR HD, SHOW TV, SHOW HD İZLE, , CNN, BBC, NTV, HABERTÜRK, CNNTÜRK, ATV, TRT, SHOWTIME, HBO, SAMANYOLU TV, KANAL 7, NUMBER ONE, Flash Tv, Kanal A,Beyaz Tv, Bengü Türk, Yumurcak Tv, Brt Tv, 67 Tv, Kanal A9, Koza Tv, Akıllı Tv, Fb Tv, Gs Tv, Bjk Tv, E2 TV, Cnbce, cnbce, bloomberght, Power Turk, Dream Tv, Discovery World, Discovery Science, BBC World, Euro Sport, Fight Box, Fashion Box, Mtv, Dance Tv

sponsorlu bağlantılar

TV izle v2.5 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 1 yıl önce TV izle v2.5 İçin
Gereksiz
Ziyaretçi 2 yıl önce
İnterneti çok yiyormu
Ziyaretçi 2 yıl önce
Yeni indircem nasıl 1 gb sınırsız var izlenirmi
Ziyaretçi 3 yıl önce
İnternetle çalışıyor
Ziyaretçi 3 yıl önce
yayında sıkıntı var diyor