Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android İnternet Programları » Unfollowers for Instagram

Unfollowers for Instagram

v2.5.7
reklamlar
Unfollowers for Instagram
Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Unfollowers for Instagram Açıklama

Unfollowers for Instagram, sosyal medya platformu Instagram'da sizi takip etmeyi bırakanları göstermeyi amaçlayan bir uygulama.

 

Uygulamanın asıl özelliği dediğimiz gibi Instagram'da takibi bırakanları görme üzerine. Belli istatistiklere göre çalışan Unfollowers for Instagram'ın özelliklerini kullanabilmek için hesabınızda yetki vermeniz gerekiyor. Bu yetkiyi verdikten sonra uygulama çeşitli gruplar halinde takibi bırakanlar listenizi göstermeye başlıyor. Örneğin, son zamanlarda takip etmeyi bırakanlar, takip ettikleriniz arasında sizi takip etmeyenleri, karşılıklı takip ettiklerinizi, gönderilerinizi görse dahi beğeni ve yorum bırakmayanlar listesi uygulamanın öne çıkan özellikleri.

 

Buna ek olarak isterseniz uygulamanın arayüzünden takip etme ve bırakma, yorumlara cevap verme gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz.

reklamlar

Unfollowers for Instagram Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: