Unfollowers for Instagram ikon

Unfollowers for Instagram APK

v2.5.7

Unfollowers for Instagram Açıklama

Unfollowers for Instagram, sosyal medya platformu Instagram'da sizi takip etmeyi bırakanları göstermeyi amaçlayan bir uygulama.


Uygulamanın asıl özelliği dediğimiz gibi Instagram'da takibi bırakanları görme üzerine. Belli istatistiklere göre çalışan Unfollowers for Instagram'ın özelliklerini kullanabilmek için hesabınızda yetki vermeniz gerekiyor. Bu yetkiyi verdikten sonra uygulama çeşitli gruplar halinde takibi bırakanlar listenizi göstermeye başlıyor. Örneğin, son zamanlarda takip etmeyi bırakanlar, takip ettikleriniz arasında sizi takip etmeyenleri, karşılıklı takip ettiklerinizi, gönderilerinizi görse dahi beğeni ve yorum bırakmayanlar listesi uygulamanın öne çıkan özellikleri.


Buna ek olarak isterseniz uygulamanın arayüzünden takip etme ve bırakma, yorumlara cevap verme gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri Unfollowers for Instagram ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.7

GeliştiriciTopTeam

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi27.09.2017 - 11:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme15348

Dosya boyutu 6.43 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7833

GÜVENLİKİndireceğiniz Unfollowers for Instagram APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.detectunfollowers

APK imzası: 10562dc82902eafc664e829e37f05082141d253e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.0

11 kullanıcı oyuna göre

Unfollowers for Instagram için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Unfollowers for Instagram v2.5.7 için
Merhaba kimseyi takipten cıkaramıyorum spam bloke oldunuz gibi ingilizce bir mesaj atıyor nasıl çözebilirim
Ziyaretçi6 yıl önce Unfollowers for Instagram v2.5.7 için
Çok iyi bir uygulama
Ziyaretçi6 yıl önce Unfollowers for Instagram v2.5.7 için
Sağda indirme linki varmış, o kadar dikkatsiz tasarlanmış ki farkedemedim. Kusura bakmayın. Uygulamayı severek kullanıyorum, hemen indirdim. Play Store'da uygulama bulunmuyor şu sıra.
Ziyaretçi6 yıl önce Unfollowers for Instagram v2.5.7 için
Merhaba apk'sını buraya yükler misiniz Play Store'da artık bulamıyoruz bu uygulamayı beğenerek kullanıyorum.