YouTube ikon

YouTube APK

v15.40.37

Google tarafından geliştirilen dünyanın en büyük video platformu YouTube resmi Android uygulamasıdır. Sevdiğiniz videolara ulaşabileceğiniz gibi dünya ve ülke genelinde trend olan konularla ilgili paylaşılan videoları da izleyebileceğiniz uygulama sayesinde milyonlarca video elinizin altında.


Basit bir kullanıma ve etkileyici bir tasarıma sahip olan YouTube'a Google hesabınızla bağlanarak profilinizi oluşturabilir; kendi videolarınızı düzenleyip paylaşabilir ve sevdiğiniz YouTuber'ların videolarını abone olarak takip edebilirsiniz.


YouTube APK dosyasını ücretsiz indirerek milyonlarca videoyu telefonunuzdan izlemeye başlayın.

YouTube nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. YouTube APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
YouTube ekran görüntüleri YouTube ekran görüntüleri YouTube ekran görüntüleri YouTube ekran görüntüleri YouTube ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouTube APK son sürüm güncellemesi popüler videolar için bir dizi yenilik getiriyor.

Artıları

Tamamen ücretsiz,

Basit arayüz,

Başarılı önerilen video algoritması.

Eksileri

Arkaplanda video çalmıyor.

Yorumlar

YouTube için toplam 7 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce YouTube v14.43.55 için
bakalım olacak mı
Ziyaretçi2 yıl önce YouTube v14.25.57 için
Çok iyiiiiiiii
Ziyaretçi6 yıl önce YouTube v4.9 için
yanlisikla az yildiz verdim ama 5 yildiz hak ediyor
Ziyaretçi6 yıl önce YouTube v4.9 için
Merhaba bende bazi youtube uygulamalari calismiyor ne yapmaliyim?
Ziyaretçi7 yıl önce YouTube v4.9 için
Merhaba,çok güzel bir uygulama onu şimdiden cepde.net ailesine başarılar! GameLoft firmasından uygulama indirince açılmıyor.Cevap verirseniz sevinirim..