Chicken Royale Assasin ikon

Chicken Royale Assasin APK

v1.0.3

Chicken Royale Assasin Açıklama

Chicken Royale Assasin APK oyunu, çiftçilerin mahsülünü talan eden tavukları avlayarak, onları çiftlikten uzak tutmaya çalıştığımız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

 

Chicken Royale Assasin oyununda kullanacağınız av tüfekleri ile etkisiz hale getirmek istediğiniz tavuğun üzerine nişan aldıktan sonra, ekranın sağ altında göreceğiniz mermi işaretine dokunarak atış yapabiliyorsunuz. Ayrıca yine ekranın sol tarafında görünen hedef işareti ile de hedefe yakınlaştırma yaparak avlanmayı kolaşlaştırabilirsiniz. Oyun birçok levelden oluşuyor ve gayet tatmin edici seviyede, her level geçişinde avlanacak tavuk sayısı da artıyor. Haliyle bu durumda onları avlamak da zorlaşıyor. 

 

Creative Games ekibi tarafından geliştirilen bu Creative Games APK oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek avlanmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Chicken Royale Assasin ekran görüntüleri Chicken Royale Assasin ekran görüntüleri Chicken Royale Assasin ekran görüntüleri Chicken Royale Assasin ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciCreative Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi19.12.2018 - 21:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 41.9 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9238

GÜVENLİKİndireceğiniz Chicken Royale Assasin APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cg.chickenroyaleassassin

APK imzası: 4ae31bfdbd4aa9ba2b0203e6bd36cd7c7b184003

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder