Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ikon

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari APK

v1.22.0

Rodeo Stampede doğada yaşayan vahşi hayvanları rodeo yöntemiyle yakalayıp kendi hayvanat bahçenizi yönetebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Bufalo, zebra, aslan, fil gibi onlarca egzotik hayvanlar için kuracağınız hayvanat bahçenizde hepsi için ayrı bir bölüm yer alıyor. Yakalayacağınız hayvanlar otomaitk olarak bu bölüme geçiyor ancak hayvanların tüm bakımları size ait. Yani hayvanların kaldığı bölmeleri daha çok ziyaretçi çekmek ve hayvanların rahat etmeleri için geliştirmelisiniz.

 

Oyun içerisinde hayvanat bahçenizi ziyaret eden insanlardan kazanacağınız para puanlar ile hayvanat bahçenizi ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok ziyaretçi çekebilirsiniz. Unutmayın, çok sayıda ve çeşit çeşit hayvanları toplayabilirseniz daha çok ziyaretçi çekiyorsunuz.

 

Rodeo Stampede'yi oynaması çok basit. Rodeo atlayışı yaptığınız esnada tutmak istediğiniz hayvan hedefinize girdiğinde parmağınızı basılı tutuyorsunuz. Başka bir hayvan yakalamak içinse parmağınızı tekrar kaldırıyorsunuz. Dikkat edin, parmağınızı hedef olmadan kaldırırsanız yere çakılabilirsiniz. Bu eğlenceli rodeo oyununu oynamak için Rodeo Stampede APK dosyasını hemen indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Çin ve Çin Seddi temalo yeni harita eklenmiş,

Çin haritasına özgü ejderha, panda, maymun ve at dahil yeni hayvan karakterleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder