Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

v1.7.0.1

Rodeo Stampede doğada yaşayan vahşi hayvanları rodeo yöntemiyle yakalayıp kendi hayvanat bahçenizi yönetebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Bufalo, zebra, aslan, fil gibi onlarca egzotik hayvanlar için kuracağınız hayvanat bahçenizde hepsi için ayrı bir bölüm yer alıyor. Yakalayacağınız hayvanlar otomaitk olarak bu bölüme geçiyor ancak hayvanların tüm bakımları size ait. Yani hayvanların kaldığı bölmeleri daha çok ziyaretçi çekmek ve hayvanların rahat etmeleri için geliştirmelisiniz.

 

Oyun içerisinde hayvanat bahçenizi ziyaret eden insanlardan kazanacağınız para puanlar ile hayvanat bahçenizi ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok ziyaretçi çekebilirsiniz. Unutmayın, çok sayıda ve çeşit çeşit hayvanları toplayabilirseniz daha çok ziyaretçi çekiyorsunuz.

 

Basit bir oyun rehberiyle başlaya Rodeo Stampede'yi oynaması çok basit. Rodeo atlayışı yaptığınız esnada tutmak istediğiniz hayvan hedefinize girdiğinde parmağınızı basılı tutuyorsunuz. Başka bir hayvan yakalamak içinse parmağınızı tekrar kaldırıyorsunuz. Dikkat edin, parmağınızı hedef olmadan kaldırırsanız yere çakılabilirsiniz. :)

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Süre sınırlı etkinlikler,

Çiftlik geliştirmeleri,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.0.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciYodo1 Games

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1933

Eklenme tarihi10 ay önce

Dosya boyutu 94.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7255

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder