Excavator Crane Driving Sim ikon

Excavator Crane Driving Sim APK

v0.11

Excavator Crane Driving Sim, Android için geliştirilen başarılı bir şehir simülasyonu oyunu.


Şehirdeki inşaatlarda çalışacak kazıcılara, kamyonlara ve kepçelere ihtiyaç var. Excavator Crane Driving Sim oyununda bu ağır makineleri kullanarak işleri tamamlamak oyundaki temel göreviniz. Bazı inşaatlarda kamyonlara kepçe ile kum yükleyecek, bazı oyunlarda da apartmanların bahçe işlerini düzenlemek için çim ve çiçek gibi bitkileri ekiyorsunuz.


Oyunun hikayesi dışında Excavator Crane Driving Sim'in grafikleri ve ses efekti gayet başarılı. 3 boyutlu grafikleri sayesinde severek oynayacağınız bu inşaat simülasyonu oyunu tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Excavator Crane Driving Sim APK dosyasını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz.

Excavator Crane Driving Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Excavator Crane Driving Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Excavator Crane Driving Sim ekran görüntüleri Excavator Crane Driving Sim ekran görüntüleri Excavator Crane Driving Sim ekran görüntüleri Excavator Crane Driving Sim ekran görüntüleri Excavator Crane Driving Sim ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder