SWIPECRAFT - Idle Mining Game ikon

SWIPECRAFT - Idle Mining Game

v1.0

SWIPECRAFT, yaşlı bir madenci ile yerin derinliklerinde maden çıkarttığınız başarıılı bir oyun.

 

Taş, altın, bakır, demir, kristal ve aklınıza gelecek birçok maden SWIPECRAFT'ta çııkartılmak için sizi bekliyor. Yaşlı madenci Gary karakteriyle başlayacağınız oyunda dünyanın merkezine kadar bölümlere ayrılmış oldukça geniş bir maden sahası bulunuyor. Maden sahasındaki bölümleri başarıyla tamamladıkça yeni ve seviye olarak daha zorlu bölümlerin kilidi açılıyor. Özellikle bazı bölümlerde daha güçlü kazma araçlarına ve yardımcı işçilere ihiyacınız olacak; kazandığınız ödülleri dikkatli harcamaya çalışırsanız zorlanmadan yeni araçları elde edebilir ve işçileri kiralayabilirsiniz.

 

SWIPECRAFT'ın oyun kalitesi yüksek çözünürlüğe sahip grafiklerle kendisini gösteriyor. Android madencilik oyunları arasında oyun çok yeni olmasına rağmen hızlı bir yükseliş içinde. APK dosyasını indirerek erkenden oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

 

SWIPECRAFT - Idle Mining Game ekran görüntüleri SWIPECRAFT - Idle Mining Game ekran görüntüleri SWIPECRAFT - Idle Mining Game ekran görüntüleri SWIPECRAFT - Idle Mining Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciFrost Hollow Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi18.12.2017 - 13:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme183

Dosya boyutu 39.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8025

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder