Marble Clash: misket savaşı ikon

Marble Clash: misket savaşı APK

v1.1.0

Marble Clash: misket savaşı APK oyunu ile gerçek zamanlı misket oyunları sizi bekliyor.


Türkiye'de çocuklar tarafından çok sevilen misket oyunu artık akıllı telefonlarda. Miniclip tarafından geliştirilen Marble Clash: misket savaşı oyununda gerçek oyunculara karşı misket maçlarına katılacaksınız. Oyun biraz bilardo oyununa benziyor olsa da çok daha eğlenceli. Size düşen görev masa üstündeki misketleri teker teker deliklere düşürmek.


Miniclip tarafından geliştirilen oyun hem boş zamanları değerlendirmek hem de misket oynamak isteyenler için oldukça ideal. Marble Clash: misket savaşı APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek oyunculara karşı misket oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Marble Clash: misket savaşı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Marble Clash: misket savaşı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Marble Clash: misket savaşı ekran görüntüleri Marble Clash: misket savaşı ekran görüntüleri Marble Clash: misket savaşı ekran görüntüleri Marble Clash: misket savaşı ekran görüntüleri Marble Clash: misket savaşı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder