Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » World Chef

World Chef

v1.34.7
reklamlar
World Chef
World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

World Chef Açıklama

Yemek aşçılığı yaptığınız World Chef oyununda kendi restoranınızı kurup işletiyorsunuz.

 

Oyun klasik bir restoran işletmesi oyunundan farklı; müşterilerin sipariş ettiği yemekleri hazırlanma aşamasından pişme aşamasına kadar siz hazırlıyorsunuz. Acılı Meksika yemekleri veya yapımı kolay patates kızartması gibi aperatifler. Müşterileriniz ne istiyorsa onları memnun etmek ve para kazanmak için pişirmek durumundasınız. Yemek pişirirken acele etmeyin; sebzelerin tadlarını kaçırmadan yavaş yavaş pişirin. Böylece müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz.

 

Worlf Chef'te sadece yemek pişirme işleriyle uğraşmıyorsunuz. Kuracağınız restorantın dekorasyonu, gelir gider tablosu gibi birçok konuyla ilgilenmeniz ve oyun içerisinde görevler halinde yerine getirmeniz gerekiyor. Restoranınızın görevlerini başarıyla tamamladığınız taktirde daha çok müşteriyle beraber restoranınızın adını duyurma şansını da kazanıyorsunuz. 

Güncelleme Notları

Yeni mağaza dekorasyon öğeleri eklendi,

Küçük hatalar düzeltildi.

reklamlar

World Chef Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: