World Chef ikon

World Chef APK

v2.8.2

World Chef Açıklama

Yemek aşçılığı yaptığınız World Chef oyununda kendi restoranınızı kurup işletiyorsunuz.


Oyun klasik bir restoran işletmesi oyunundan farklı; müşterilerin sipariş ettiği yemekleri hazırlanma aşamasından pişme aşamasına kadar siz hazırlıyorsunuz. Acılı Meksika yemekleri veya yapımı kolay patates kızartması gibi aperatifler. Müşterileriniz ne istiyorsa onları memnun etmek ve para kazanmak için pişirmek durumundasınız. Yemek pişirirken acele etmeyin; sebzelerin tadlarını kaçırmadan yavaş yavaş pişirin. Böylece müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz.


Worlf Chef'te sadece yemek pişirme işleriyle uğraşmıyorsunuz. Kuracağınız restorantın dekorasyonu, gelir gider tablosu gibi birçok konuyla ilgilenmeniz ve oyun içerisinde görevler halinde yerine getirmeniz gerekiyor. Restoranınızın görevlerini başarıyla tamamladığınız taktirde daha çok müşteriyle beraber restoranınızın adını duyurma şansını da kazanıyorsunuz.

Son güncellemede neler var?

World Chef APK son sürüm güncellemesinde mutfağınız için yeni dekorasyon malzemeleri eklenmiş, yeni pasta malzemeleri eklenmiş ve oyun alt yapısı geliştirilmiş.

World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri World Chef ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8.2

GeliştiriciSocial Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.05.2017 - 11:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme521

Dosya boyutu 112 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7624

GÜVENLİKİndireceğiniz World Chef APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: es.parrotgames.restaurantcity

APK imzası: 8a4f89573d3e578052b6807eec84a1d3ca0f328c

World Chef eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm World Chef versiyonları:
  • 1. World Chef v2.5.6
  • 2. World Chef v1.34.7

World Chef nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World Chef APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder