Super Phantom Cat 2 ikon

Super Phantom Cat 2 APK

v1.49

Sevimli karakterler Super Phantom Cat 2 oyunuyla eğlenceli bir maceraya atılıyor.


Oyun, baş karakter Ina'nın ablasının hayaletler tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Ina'nın ablasını kurtarması için çıkacağınız yolculukta düşmanlar ve tuzaklara karşı Ina'yla birlikte mücadele edecek; gizli sırları ortaya çıkarmaya çalışacaksınız. Platform olarak geliştirilen ve düz bir alan içeren oyun platformu hemen her bölümde farklı farklı maceralar sizi bekliyor. Bu maceralar bazen düşmanların size kurduğu tuzaklar nedeniyle bölünebilir; bu durumda platformdan toplayacağınız pulları kullanarak veya gizli sırları çözerek Ina'ya özel 'Shift' gibi güçleri ortaya çıkartabilirsiniz.


Son zamanların en eğlenceli oyunları arasında yer alan Super Phantom Cat 2'nin yüksek kaliteli grafikleri oyuna muhteşem bir hava katıyor. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Super Phantom Cat 2 ekran görüntüleri Super Phantom Cat 2 ekran görüntüleri Super Phantom Cat 2 ekran görüntüleri Super Phantom Cat 2 ekran görüntüleri Super Phantom Cat 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Super Phantom Cat 2 APK son sürüm güncellemesinde;

Yeni seviyeler eklenmiş,

Reklam gösterimi azaltılmış,

Ücretsiz kostüm alma seçenekleri artırılmış,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder