Kitty City ikon

Kitty City APK

v17.000

Kitty City, sevimli kediler için şehir kurup yöneteceğiniz eğlenceli bir oyun. Kitty City APK dosyasını hemen indirerek kedilerin eğlenceli dünyasını inşa edin, eğlenceli zamanlar geçirin.

 

Kitty City oyunundaki asıl göreviniz sel nedeniyle yıkılan Çiftçi Fanny ve kedilerin şehrini yeniden inşa etmek. Kuracağınız yeni şehirde hem çiftçinin hem de kedilerin yaşamlarında ihtiyaç duyacağı her şeyi karşılamak durumundasınız, tarladan ürün toplamak, balık avlamak ve tahıl ürünleri ticareti yapmak gibi eğlenceli görevler bu ihtiyaçlardan bazıları. Ancak bu görevleri yapabilmek için de şehre kaynak bulmanız gerekiyor. Bu kaynaklarla çiftlikte üretim ve ticaret yapma hakkına sahip oluyorsunuz.

 

Kaliteli grafiklere sahip olan oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor, oyuna ait ücretsiz APK dosyasını indirerek kedileriniz ve şehrinizle hemen ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

 

NOT: Kitty City 17.000 sürümünden itibaren artık geliştirilmiyor. Bu APK dosyasını kurduktan sonra oyun yeni bir güncelleme almayacak.

Kitty City ekran görüntüleri Kitty City ekran görüntüleri Kitty City ekran görüntüleri Kitty City ekran görüntüleri Kitty City ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder