Candy Crush Friends Saga ikon

Candy Crush Friends Saga

v0.14.15

Candy Crush arkadaşları Candy Crush Friends Saga oyunuyla şekerli bir macera çıkıyor. Eşleştirme tabanlı oyunda Şeker Krallığı'na dağılan oyun arkadaşlarınızı bulmak için üçlü eşleştirmeleri çözün, arkadaşların yardımıyla özel güçlendiricileri toplayarak puanlarınızı katlayın.

 

Android'in en popüler eşleştirme oyunu olan Candy Crush'ın yeni oyunu çok daha eğlenceli sahnelere ve yenilenmiş grafiklere sahip. Yüzlerce seviye içerisinde oynayacağınız CC Friends Saga kontrol ettiğiniz karakterle birlikte onun arkadaşları üzerinden ilerliyor. Onlarla beraber eşleştirme bulmacalarını çözerken kendi karakterinizi de sürekli geliştiriyor ve zorlu seviyeler için puan biriktiriyorsunuz.

 

King stüdyosunun kalitesini hepimiz biliyoruz ve Candy Crush Friends Saga oyunu da bu kaliteyi yansıtan oldukça başarılı bir oyun olmuş. Candy Crush Friends Saga APK dosyasını indirin ve bu şekerli maceradaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Candy Crush Friends Saga ekran görüntüleri Candy Crush Friends Saga ekran görüntüleri Candy Crush Friends Saga ekran görüntüleri Candy Crush Friends Saga ekran görüntüleri Candy Crush Friends Saga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.14.15

GeliştiriciKing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi28.09.2018 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme108

Dosya boyutu 70.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9049

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder