Farm City: Farming & City Building ikon

Farm City: Farming & City Building APK

v2.7.6

Farm City: Farming & City Building APK oyunu ile hayallerinizdeki çiftliği ve şehri inşa edin.


Android çiftlik oyunları arasında yer alan Farm City oyununda kendinize ait bir çiftlik ve şehir kurmaya çalışıyorsunuz. Aslında oyun çiftlik oyunu, ancak oyun içeriği o kadar geniş ki büyük bir şehir kurmaya kadar uzayan hikayeye sahip. Her çiftlik oyununda olduğu gibi Farm City: Farming & City Building oyununda da tarım ve hayvancılık görevleri oyundaki temel göreviniz. Bahçe ve tarlalarınızda yetiştireceğiniz ürünleri pazar yerinde satarak şehrinizi kurmak için ihtiyacınız olan parayı kazanıyorsunuz. Ayrıca çiftçilik için gerekli olan traktör, tırpan, römork gibi ağır makineleri de yine alabilirsiniz.


Çiftlik oyunlarını sevenler için Farm City: Farming & City Building gayet iyi bir seçenek. Geniş oyun içeriği, başarılı simülasyon yapısı ve kaliteli grafikleri sayesinde oyun eğlenceli bir deneyim sunuyor. Farm City: Farming & City Building APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Farm City: Farming & City Building ekran görüntüleri Farm City: Farming & City Building ekran görüntüleri Farm City: Farming & City Building ekran görüntüleri Farm City: Farming & City Building ekran görüntüleri Farm City: Farming & City Building ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder