Moy 7 the Virtual Pet Game ikon

Moy 7 the Virtual Pet Game APK

v1.415

Moy 7 the Virtual Pet Game oyunuyla sevimli bakterinin yeni macerasına ortak olun.


Sanal hayvan yetiştirme oyunu olan Moy serisi milyonlarca oyunun tercihi olmuştu. 7'nci sürüm Moy 7'de de sürükleyici bir hayvan yetiştirme hikayesi sizi bekliyor. Moy 7 aslında bir sanal hayvan yetiştirme oyunu. Doğumundan itibaren ona eşlik ediyor, onun tüm bakımı için yardımcı oluyor ve onunla mini oyunlar oynuyorsunuz. Bakterinizin ihtiyacı olan şeyleri alabilmek için görevler ve mini oyunları tamamlamanız şart. Oradan kazanacağınız ödüllerle birlikte diş temizliğinden yeni kıyafetlere kadar hemen her şeyi alabilirsiniz.


Moy 7'de toplamda 85'ten fazla oyun var. Bunların hepsi de Moy'un farklı yaşlarına denk geliyor ki bu sayede geniş bir oyun içeriği sizi karşılıyor. Sanal hayvan yetiştirme oyunları arasında oldukça popüler olan Moy, oynaması hem ücretsiz hem de oldukça keyifli bir oyun. Moy 7 APK dosyasını indirerek sevimli bakterinin bakım macerasına siz de ortak olun. İyi oyunlar.

Moy 7 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 7 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 7 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 7 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 7 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Moy 7 APK son sürüm ile;

Birçok yeni mini oyun eklenmiş,

Yeni görevler eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş,

Oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Moy 7 the Virtual Pet Game için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Moy 7 the Virtual Pet Game v1.211 için
Bu oyun çok güzel
Ziyaretçi2 ay önce Moy 7 the Virtual Pet Game v1.415 için
Bencede