Township - Şehir ve Çiftlik ikon

Township - Şehir ve Çiftlik

v5.6.1

Android platformunun en iyi çiftlik deneyimlerinden biri Township ile sizi bekliyor.

 

Oyun hem çiftlik hem de bir şehir kurma simülasyonunu bir araya getiren bir senaryoya sahip. Başlangıçta bir köy kurarak kendi işlerinizi yürütürken oyunun ilerleyen bölümlerinde köyünüzü büyük bir şehre dönüştürebiliyorsunuz. Her çiftlikte olduğu gibi Township'te de tarım ve hayvancılık ticareti oyundaki temel gelir kaynağınız. Şehre dönüştükten sonra bankacılık, fabrika, ithalat ve ihracat gibi birçok ticaret sektörüne giriş yapıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz.

 

Township'i en iyi çiftlik oyunlarından biri yapan özelliği ise, oyunculara sunduğu geliştirme seçenekleri ve farklı yapı simülasyonları. Her binanın onlarca seviyesi var ve hepsini tamamlayarak seviye ilerlemenizi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun grafik kalitesi ve ekrana bakış açısı gayet başarılı görünüyor.

 

Playrix ekibinin geliştirdiği Township APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. Oyunu tamamen ücretsiz oynayabiliyorsunuz ancak isterseniz oyun içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ancak ticaretten kazandığınız para yavaş da olsa sizi oyunda ilerlettiği için buna pek gerek kalmadığını söyleyebiliriz. İyi oyunlar.

Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.6.1

GeliştiriciPlayrix Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi08.04.2018 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme440

Dosya boyutu 94.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8613

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder