Township - Şehir ve Çiftlik ikon

Township - Şehir ve Çiftlik APK

v7.9.5

Android platformunun en iyi çiftlik deneyimlerinden biri Township ile sizi bekliyor.


Oyun hem çiftlik hem de bir şehir kurma simülasyonunu bir araya getiren bir senaryoya sahip. Başlangıçta bir köy kurarak kendi işlerinizi yürütürken oyunun ilerleyen bölümlerinde köyünüzü büyük bir şehre dönüştürebiliyorsunuz. Her çiftlikte olduğu gibi Township'te de tarım ve hayvancılık ticareti oyundaki temel gelir kaynağınız. Şehre dönüştükten sonra bankacılık, fabrika, ithalat ve ihracat gibi birçok ticaret sektörüne giriş yapıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz.


Township'i en iyi çiftlik oyunlarından biri yapan özelliği ise, oyunculara sunduğu geliştirme seçenekleri ve farklı yapı simülasyonları. Her binanın onlarca seviyesi var ve hepsini tamamlayarak seviye ilerlemenizi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun grafik kalitesi ve ekrana bakış açısı gayet başarılı görünüyor.


Playrix ekibinin geliştirdiği Township APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. Oyunu tamamen ücretsiz oynayabiliyorsunuz ancak isterseniz oyun içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ancak ticaretten kazandığınız para yavaş da olsa sizi oyunda ilerlettiği için buna pek gerek kalmadığını söyleyebiliriz. İyi oyunlar.

Township - Şehir ve Çiftlik nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Township - Şehir ve Çiftlik APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri Township - Şehir ve Çiftlik ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Township APK son sürüm güncellemesinde;

Yılbaşına özel yeni içerikler eklenmiş,

Noel Baba karakteri eklenmiş,

Birçok hediye modeli eklenmiş,

Kış mevsimi için grafik geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder