Township ikon

Township APK

v9.6.0

Township Açıklama

Android platformunun en iyi çiftlik deneyimlerinden biri Township ile sizi bekliyor.


Oyun hem çiftlik hem de bir şehir kurma simülasyonunu bir araya getiren bir senaryoya sahip. Başlangıçta bir köy kurarak kendi işlerinizi yürütürken oyunun ilerleyen bölümlerinde köyünüzü büyük bir şehre dönüştürebiliyorsunuz. Her çiftlikte olduğu gibi Township'te de tarım ve hayvancılık ticareti oyundaki temel gelir kaynağınız. Şehre dönüştükten sonra bankacılık, fabrika, ithalat ve ihracat gibi birçok ticaret sektörüne giriş yapıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz.


Township'i en iyi çiftlik oyunlarından biri yapan özelliği ise, oyunculara sunduğu geliştirme seçenekleri ve farklı yapı simülasyonları. Her binanın onlarca seviyesi var ve hepsini tamamlayarak seviye ilerlemenizi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun grafik kalitesi ve ekrana bakış açısı gayet başarılı görünüyor.


Playrix ekibinin geliştirdiği Township APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. Oyunu tamamen ücretsiz oynayabiliyorsunuz ancak isterseniz oyun içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ancak ticaretten kazandığınız para yavaş da olsa sizi oyunda ilerlettiği için buna pek gerek kalmadığını söyleyebiliriz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Township APK son sürüm güncellemesinde yeni bölümler eklenmiş, yılbaşına özel yeni içerikler eklenmiş, deniz hazineleri eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Township ekran görüntüleri Township ekran görüntüleri Township ekran görüntüleri Township ekran görüntüleri Township ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.6.0

GeliştiriciPlayrix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi08.04.2018 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1341

Dosya boyutu 135 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8613

GÜVENLİKİndireceğiniz Township APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playrix.township

APK imzası: b0cb218c78f839529f5721e1b0757a91d1bc1e2e

Township eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Township versiyonları:
  • 1. Township - Şehir ve Çiftlik v9.0.0
  • 2. Township - Şehir ve Çiftlik v7.9.5
  • 3. Township - Şehir ve Çiftlik v6.7.0
  • 4. Township - Şehir ve Çiftlik v6.4.0
  • 5. Township - Şehir ve Çiftlik v5.6.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder