Moy 6 the Virtual Pet Game ikon

Moy 6 the Virtual Pet Game APK

v1.88

Moy 6 the Virtual Pet Game Açıklama

Moy 6 the Virtual Pet Game, severek oynayacağınız bir sanal evcil hayvan yetiştirme oyunudur.

 

Moy 4 ve Moy 5 serisinden sonra oyuncuların karşısına çıkan Moy 6'da yepyeni görevler ve mini oyunlar sizleri bekliyor. Diğer seride olduğu gibi Moy 6'da da evcil hayvanımız bir bakteri. Onunla ilgilenmek, karnını doyurmak, temizliğini yapmak ve onunla oyunlar oynayarak eğlenmesini sağlamak gibi görevleriniz var.

 

Moy 6'nın önceki serilerden en önemli farkı, sevimli bakteriyle ilgilenmediğinizde ortaya çıkıyor. Örneğin, onu sağlıksız beslerseniz şişmanlayıp hasta olacak; yaşlanacak ve daha çok ilgi isteyecek. Oyundaki en büyük yenilik ise yeni eklenen onlarca mini oyun. Aksiyon, bulmaca ve macera tarzı mini oyunlarla Moy daha çok eğlenmeye hazır. Moy 6 APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Moy 6 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 6 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 6 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 6 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 6 the Virtual Pet Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.88

GeliştiriciFrojo Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi24.02.2019 - 11:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme398

Dosya boyutu 72.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9435

GÜVENLİKİndireceğiniz Moy 6 the Virtual Pet Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.frojo.moy6

APK imzası: a70cf63063bc9a6ed57ebf8b42ce32c6920d1006

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder