Skip school! escape game ikon

Skip school! escape game APK

v3.1.6

Skip school! escape game Açıklama

Skip school! escape game, Android telefonunuzda oynayabileceğiniz eğlenceli bir kaçış oyunu.


Oynaması hem basit hem de eğlenceli oyunlar arasında yer alan Skip school! escape game'de okuldan kaçmaya çalışan bir öğrenciyi kontrol ediyorsunuz. Haylaz öğrenci okulu seviyor ama bazen de okula gitmek istemiyor. Okuldan kaçmak istediği günlerde ona yardımcı olacak, öğretmene yakalanmadan okuldan kaçmasını sağlayacaksınız.


Okuldan kaçarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey nöbetçi öğretmene yakalanmamak. Öğretmen geldiğinde saklanmanız şart. Yakalanmamak için küçük ama eğlenceli tuzaklar kurabilirsiniz. Öğretmen tuzağa düştüğünde kaçma işlemi daha basit oluyor.


Skip school'u oynaması gayet basit. Öğrencinin kurmasını istediğiniz tuzakları veya okuldan kaçmak için kullanacağı yolu ekrana dokunarak belirliyorsunuz. Onlarca bölümde farklı türlü türlü okuldan kaçış yolu var. Hepsini keşfederek eğlenceli zamanlar geçirin. Oyun tamamen ücretsiz, oynamak için Skip school! escape game APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Skip school! escape game ekran görüntüleri Skip school! escape game ekran görüntüleri Skip school! escape game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.6

GeliştiriciEureka Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi12.06.2020 - 12:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 60.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10452

GÜVENLİKİndireceğiniz Skip school! escape game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.EurekaStudio.skipschool

APK imzası: 4ef3af62ee0782ff31e98009abcc456c0c4f3a7a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder