Biraz büyük çiftlik

Biraz büyük çiftlik

v1.4.5

Biraz büyük çiftlik yemyeşil tarım arazilerinin yer aldığı bir çiftlik oyunu.

 

Şehirden kaçıp gelen bir aileyi yöneterek oynadığınız oyunda hem tahıl hem de hayvan yetiştiriciliği yapıyorsunuz. Buğday, mısır, pamuk, arpa gibi birçok tarım ürünü ve inek, tosun ve kanatlı hayvanlar dahil olmak üzere birçok hayvan türü oyunda yer alıyor. Çiftlikteki ailenizle birlikte yetiştirdiğiniz ürünleri pazarda satarak para kazanabiliyorsunuz. Kazanacağınız bu parayla çiftliğinizi geliştirmeniz, tarım araçlarınızı yenilemeniz gerekiyor.

 

Biraz büyük çiftlik'in en önemli özelliği çevrimdışı oynanabiliyor olması. İnternetiniz olmasa bile tarlanızdaki ürünleri biçebiliyor ve pazarda satabiliyorsunuz. Daha sonra internet bağlantınız olduğunda otomatik olarak oyun verileri senkronize ediliyor. Özgün tasarımlı animasyonları ve eğlenceli hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız Biraz büyük çiftlik APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Biraz büyük çiftlik ekran görüntüleri Biraz büyük çiftlik ekran görüntüleri Biraz büyük çiftlik ekran görüntüleri Biraz büyük çiftlik ekran görüntüleri Biraz büyük çiftlik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.5

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciInnovation Drive Studios

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme1798

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 80.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7860

Biraz büyük çiftlik Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder