Amber's Airline - High Hopes ikon

Amber's Airline - High Hopes APK

v1.8.5112

Amber's Airline - High Hopes Açıklama

Amber's Airline - High Hopes oyunuyla uçuş görevlisinin hayatını kontrol edin.

 

Amber Hope isimli uçak hostesini kontrol edeceğiniz oyunda, karakterin tüm iş ve ev hayatını kontrol ediyor; onunla görevleri tamamlayarak hayatında başarılı olmasını sağlıyorsunuz. Snuggford Havayolları şirketinde çalışan Amber, hostes görevlerini yerine getirmek için yardımınızı istiyor. Dünyanın birçok yerine uçarak tamamlayacağınız görevler sırasında birçok mini oyunla birlikte oldukça eğlenceli bir hayat simülasyonu sizi bekliyor.

 

Oyundaki görevler arasında yolcularla ilgilenmek, Amber'in günlük hayatına yardımcı olmak ve tabii ki meslek yeteneklerini geliştirmek yer alıyor. Tüm bu görevleri ise daha iyi bir yaşam ve başarılı bir meslek hedefiyle tamamlamanız gerekiyor. Amber's Airline'ın grafik kalitesi oldukça başarılı ve oyun hikayesi gayet akıcı ilerliyor. Amber's Airline APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.5112

GeliştiriciGameHouse

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi21.09.2018 - 13:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 102 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9028

GÜVENLİKİndireceğiniz Amber's Airline - High Hopes APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.osg.takeoff

APK imzası: fc57ed03d78abf2fb6f526ff0b06065d9eaa4c36

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder