Amber's Airline - High Hopes ikon

Amber's Airline - High Hopes APK

v1.8.5112

Amber's Airline - High Hopes oyunuyla uçuş görevlisinin hayatını kontrol edin.

 

Amber Hope isimli uçak hostesini kontrol edeceğiniz oyunda, karakterin tüm iş ve ev hayatını kontrol ediyor; onunla görevleri tamamlayarak hayatında başarılı olmasını sağlıyorsunuz. Snuggford Havayolları şirketinde çalışan Amber, hostes görevlerini yerine getirmek için yardımınızı istiyor. Dünyanın birçok yerine uçarak tamamlayacağınız görevler sırasında birçok mini oyunla birlikte oldukça eğlenceli bir hayat simülasyonu sizi bekliyor.

 

Oyundaki görevler arasında yolcularla ilgilenmek, Amber'in günlük hayatına yardımcı olmak ve tabii ki meslek yeteneklerini geliştirmek yer alıyor. Tüm bu görevleri ise daha iyi bir yaşam ve başarılı bir meslek hedefiyle tamamlamanız gerekiyor. Amber's Airline'ın grafik kalitesi oldukça başarılı ve oyun hikayesi gayet akıcı ilerliyor. Amber's Airline APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri Amber's Airline - High Hopes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder