Benim Konuşan Tom'um 2 ikon

Benim Konuşan Tom'um 2 APK

v2.4.0.544

Eğlenceli kedi oyunu ikinci serisi Benim Konuşan Tom 2 ile karşınızda. Benim Konuşan Tom 2 APK dosyasını hemen indirin, yepyeni oyunu oynamaya başlayın.


Oyunun kurgusu eskisiyle aynı, yavru kedi Tom'u sahiplenerek oyuna başlıyorsunuz ve artık Tom'un tüm bakımından siz sorumlu oluyorsunuz. Konuşan Tom 2'de en büyük değişiklik ise, kedi ile ilgili olan görevler ve mini oyunlarda yapılmış. Artık Tom'un günlük bakımı dışında onunla oynayacağınız mini oyunlar tamamen yeni bir hikayeye sahip. Ayrıca özel ödüllerle Tom'un ihtiyacı olan yeni kıyafet, yiyecek ve malzemeleri daha kolay elde edebiliyorsunuz.


Konuşan Tom 2 oyunundaki diğer yenilik, Tom'un bakımını yaptığınız tamamen yeni ev. Yeni bir oda, yeni bir oyun odası ve yepyeni eşyalarla oyun çok daha keyifli bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Outfit7 stüdyosunun geliştirdiği oyun yine ücretsiz olarak oynanabiliyor. Konuşan Tom 2 APK dosyasını hemen indirin ve sevimli kedi Tom'la oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Benim Konuşan Tom'um 2 APK yeni güncellemesinde yılbaşına özel yeni içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder