Benim Konuşan Tom'um 2 ikon

Benim Konuşan Tom'um 2

v1.0.2001.25

Eğlenceli kedi oyunu ikinci serisi Benim Konuşan Tom 2 ile karşınızda. Benim Konuşan Tom 2 APK dosyasını hemen indirin, yepyeni oyunu oynamaya başlayın.

 

Oyunun kurgusu eskisiyle aynı, yavru kedi Tom'u sahiplenerek oyuna başlıyorsunuz ve artık Tom'un tüm bakımından siz sorumlu oluyorsunuz. Konuşan Tom 2'de en büyük değişiklik ise, kedi ile ilgili olan görevler ve mini oyunlarda yapılmış. Artık Tom'un günlük bakımı dışında onunla oynayacağınız mini oyunlar tamamen yeni bir hikayeye sahip. Ayrıca özel ödüllerle Tom'un ihtiyacı olan yeni kıyafet, yiyecek ve malzemeleri daha kolay elde edebiliyorsunuz.

 

Konuşan Tom 2 oyunundaki diğer yenilik, Tom'un bakımını yaptığınız tamamen yeni ev. Yeni bir oda, yeni bir oyun odası ve yepyeni eşyalarla oyun çok daha keyifli bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Outfit7 stüdyosunun geliştirdiği oyun yine ücretsiz olarak oynanabiliyor. Konuşan Tom 2 APK dosyasını hemen indirin ve sevimli kedi Tom'la oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri Benim Konuşan Tom'um 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2001.25

GeliştiriciOutfit7

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 gün önce

Eklenme tarihi07.11.2018 - 20:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme189

Dosya boyutu 91.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9137

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder