Match Masters ikon

Match Masters APK

v3.509

Match Masters APK ile gerçek zamanlı eşleştirme maçlarına katılın.


Android eşleştirme oyunları arasında yer alan Match Masters APK, dünyanın her yerinden oyuncuları eşleştirme düellosunda karşı karşıya getiriyor. Oyundaki amacınız, rakibinizden daha çok 3'li eşleştirme yapmak ve yüksek puan toplamak. Her maçta kazandıkça seviyeniz hızlı ilerliyor ve oyunun diğer özelliklerini açabiliyorsunuz.


Oyundaki maçlar PvP tabanlı geliştirilmiş. Yani sizinle beraber oyundaki herkes gerçek zamanlı olarak yarışıyor. İster tekli maçlara katılın isterseniz de turnuvalarda şampiyonluk için eşleştirme oyunları oynayın. Hepsinde amacınız eşleşmeyi yüksek puanla tamamlamak.


Candivore ekibi tarafından geliştirilen oyun hem ücretsiz hem de oldukça keyifli oyun deneyimi sunuyor. Android eşleştirme oyunlarını seviyorsanız Match Masters kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Match Masters APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Match Masters ekran görüntüleri Match Masters ekran görüntüleri Match Masters ekran görüntüleri Match Masters ekran görüntüleri Match Masters ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder