Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » My Chu - Virtual Pet

My Chu - Virtual Pet

v1.3.4
reklamlar
My Chu - Virtual Pet
My Chu - Virtual Pet ekran görüntüleri My Chu - Virtual Pet ekran görüntüleri My Chu - Virtual Pet ekran görüntüleri My Chu - Virtual Pet ekran görüntüleri My Chu - Virtual Pet ekran görüntüleri My Chu - Virtual Pet tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

My Chu - Virtual Pet Açıklama

Android hayvan yetiştirme oyunu olan My Chu - Virtual Pet'te sevimli evcil hayvan Chu ile eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

 

Yumurtasından yeni çıkan Chu'nun büyüyebilmesi için ilginize ihtiyacı var. Chu'nun yemeğini yedirme, temizliğini yapma ve mini oyunlarda Chu ile birlikte oynama gibi birçok göreviniz bulunuyor. Yetişmeye başladıktan sonra Chu'nun da ihtiyaçları ve dolayısıyla sizin de ilgilenmeniz gereken görevler artıyor. Cadılar Bayramı gibi özel günlere katılmak için alışverişe çıkıp kıyafet almanız, cinsiyetine göre makyajıyla ilgilenmeniz bu yeni görevlerin arasında. Bunları satın almak için ihtiyacınız olan para puanları Chu'yla birlikte oynayacağınız mini oyunlardan kazanıyorsunuz.

 

Android'in klasik oyunları arasına girmeyi başaran My Chu ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor, grafik kalitesi ise oyun zevkini alacağınız kadar kaliteli görünüyor.

reklamlar

My Chu - Virtual Pet Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: