Stunt Truck Jumping ikon

Stunt Truck Jumping APK

v1.8.10

Stunt Truck Jumping Açıklama

Stunt Truck Jumping, devasa araçlarla atlama rekorları kıracağınız fantastik bir oyun.


Heyecan dolu oyun kurgusuna sahip olan Stunt Truck Jumping'de dik bir yokuştan arabanızı bırakacak ve atlama rampasından fırlayarak en uzun atlayışlardan birisini yapmaya çalışacaksınız. Her uzun atlamadan sonra arabanız muhtemelen bir yere çarpacak, ama merak etmeyin; oyunda birçok arabaya sahip oluyorsunuz. Bu nedenle çarpmaktan korkmayın.


Stunt Truck Jumping oyununda kamyon, otobüs, itfaiye arabası gibi büyük ve ağır araçlar var. Klasik yapıdaki otomobillere bu oyunda yer verilmemiş. Büyük boyutlu arabalarla atlamak zaten çok daha keyifli. Hızlanın, atlayın ve çarpın. Oyunda atlama rampaları bazen büyük bir dağ zirvesinden, bazen de büyük bir apartmanın çatısından yapılıyor. Ayrıca yine dik bir yokuştan dağın tepesine doğru atlama yapmanız da mümkün.


Kaliteli grafikleri ve sezgisel oyun kontrolleri ile gayet keyif veren oyun tamamen ücretsiz. Stunt Truck Jumping APK dosyasını indirin ve aracınızla atlamanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Stunt Truck Jumping APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.10

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.04.2020 - 12:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme46

Dosya boyutu 108 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10335

GÜVENLİKİndireceğiniz Stunt Truck Jumping APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.boomhits.truckjump

APK imzası: e86a4fd40541ccea28c7ba04f2954b36507b18cf

Stunt Truck Jumping eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stunt Truck Jumping versiyonları:
  • 1. Stunt Truck Jumping v1.6.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

4 kullanıcı oyuna göre

Stunt Truck Jumping için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Stunt Truck Jumping v1.6.1 için
Hilelimi