Stunt Truck Jumping ikon

Stunt Truck Jumping APK

v1.6.1

Stunt Truck Jumping, devasa araçlarla atlama rekorları kıracağınız fantastik bir oyun.


Heyecan dolu oyun kurgusuna sahip olan Stunt Truck Jumping'de dik bir yokuştan arabanızı bırakacak ve atlama rampasından fırlayarak en uzun atlayışlardan birisini yapmaya çalışacaksınız. Her uzun atlamadan sonra arabanız muhtemelen bir yere çarpacak, ama merak etmeyin; oyunda birçok arabaya sahip oluyorsunuz. Bu nedenle çarpmaktan korkmayın.


Stunt Truck Jumping oyununda kamyon, otobüs, itfaiye arabası gibi büyük ve ağır araçlar var. Klasik yapıdaki otomobillere bu oyunda yer verilmemiş. Büyük boyutlu arabalarla atlamak zaten çok daha keyifli. Hızlanın, atlayın ve çarpın. Oyunda atlama rampaları bazen büyük bir dağ zirvesinden, bazen de büyük bir apartmanın çatısından yapılıyor. Ayrıca yine dik bir yokuştan dağın tepesine doğru atlama yapmanız da mümkün.


Kaliteli grafikleri ve sezgisel oyun kontrolleri ile gayet keyif veren oyun tamamen ücretsiz. Stunt Truck Jumping APK dosyasını indirin ve aracınızla atlamanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Stunt Truck Jumping nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stunt Truck Jumping APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri Stunt Truck Jumping ekran görüntüleri

Yorumlar

Stunt Truck Jumping için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Stunt Truck Jumping v1.6.1 için
Hilelimi