Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Little Big City 2

Little Big City 2

v6.1.4
reklamlar
Little Big City 2
Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Little Big City 2 Açıklama

Şehir simülasyonu oyunu Little Big City 2 ile tropik bir adayı hayallerinizdeki metropole dönüştürmeye hazırlanın.

 

Başlangıçta bomboş bir tropik ada olan şehir toprakları, kuracağınız şehrin genişleme tarzına bağlı olarak teknoloji üssü bir metropole ya da kütüphaneleri ve tiyatro sahneleriyle kültür merkezine dönüşebilir. Hepsi size bağlı. Hastane, polis karakolları, iş ve sanayi merkezleri, kütüphaneler, sinema salonları... Bir şehirde olması gereken her şeyi sıfırdan başlayarak şehrinize kurduğunuz oyunda, şehrinizin gelişmişlik seviyesi daha çok vatandaşı elde etmenizi sağlıyor. Daha çok vatandaşa sahip olmak, daha fazla oyuniçi para-puan anlamına geliyor. Bu nedenle şehrinizde yapacağınız her şeyin vatandaşlarınızı memnun etmesi gerekiyor. 

 

Şehrinizin gelişiminde en büyük yardımcınız şehrin belediye başkanı ve onun danışmanları olacak. Şehrin gelişimi için bir karar almanız gerekiyorsa belediye başkanıyla birlikte almalı veya belediye başkanının danışmanlarına bir araştırma yaptırmalısınız. Eğer bunlar yeterli gelmiyorsa arkadaşlarınızın sahip olduğu şehirleri ziyaret ederek onların gelişmesini inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Adaya eklenen yeni havaalanı sayesinde ekonomik pazar artık daha hareketli,

Dükkan'a özel oyun içi indirimler sizi bekliyor.

reklamlar

Little Big City 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 6 ay önce Little Big City 2 v3.1.1 İçin
Bunun hilesi yokmu ya