Little Big City 2 ikon

Little Big City 2 APK

v9.3.9

Şehir simülasyonu oyunu Little Big City 2 ile tropik bir adayı hayallerinizdeki metropole dönüştürmeye hazırlanın.


Başlangıçta bomboş bir tropik ada olan şehir toprakları, kuracağınız şehrin genişleme tarzına bağlı olarak teknoloji üssü bir metropole ya da kütüphaneleri ve tiyatro sahneleriyle kültür merkezine dönüşebilir. Hepsi size bağlı. Hastane, polis karakolları, iş ve sanayi merkezleri, kütüphaneler, sinema salonları... Bir şehirde olması gereken her şeyi sıfırdan başlayarak şehrinize kurduğunuz oyunda, şehrinizin gelişmişlik seviyesi daha çok vatandaşı elde etmenizi sağlıyor. Daha çok vatandaşa sahip olmak, daha fazla oyuniçi para-puan anlamına geliyor. Bu nedenle şehrinizde yapacağınız her şeyin vatandaşlarınızı memnun etmesi gerekiyor.


Şehrinizin gelişiminde en büyük yardımcınız şehrin belediye başkanı ve onun danışmanları olacak. Şehrin gelişimi için bir karar almanız gerekiyorsa belediye başkanıyla birlikte almalı veya belediye başkanının danışmanlarına bir araştırma yaptırmalısınız. Eğer bunlar yeterli gelmiyorsa arkadaşlarınızın sahip olduğu şehirleri ziyaret ederek onların gelişmesini inceleyebilirsiniz.

Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri Little Big City 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Little Big City 2 APK son sürüm güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Little Big City 2 için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Little Big City 2 v9.0.4 için
nasıl yükleniyo
Ziyaretçi2 yıl önce Little Big City 2 v9.0.4 için
Oyun bilelim
Ziyaretçi2 yıl önce Little Big City 2 v9.0.4 için
Nasıl hile yapılıyor
Ziyaretçi2 yıl önce Little Big City 2 v9.0.4 için
Hileli degil kanmayın bunu yapanın ellerinden operim
Ziyaretçi2 yıl önce Little Big City 2 v9.0.4 için
Çok güzel oyunnn