Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ikon

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon APK

v2.31.2

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon oyunuyla ne kadar iyi bir satıcı olduğunuzu gösterin.


Depo Savaşları isimli belgeselden esinlenerek geliştirilen Bid Wars'ta açık arttırmalara katılarak depo ve garajları satın alıyorsunuz. Oyunda önemli olan nokta, deponun içerisindeki eşyalar. Yani aslında siz depoyu değil, içindekileri satın almış oluyorsunuz. Bu eşyaları da satarak para kazanmak, oyundaki temel amacınız.


Bid Wars hem gerçek zamanlı hem de tek başınıza karşı oynayabileceğiniz bir kurguya sahip. Depoların açık arttırmasına katıldıktan sonra fiyat teklifi veriyor, en yüksek teklifi vererek satın almaya çalışıyorsunuz. Kurgu aslında gayet basit, dikkat etmeniz gereken nokta doğru depoyu satın almaya çalışmak. Çünkü dediğimiz gibi, deponun içindeki eşyalar oyundaki kaderinizi belirliyor. Onlar para ederse, yeni depoları satın alabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.


Bid Wars oyun kurgusu açısından Android tycoon oyunları arasında bulunuyor. Tycoon yapısı bildiğiniz gibi daha çok para kazanmak üzerine kurulu. Depolardaki eşyaları satabilmek bu nedenle çok önemli. Ben doğru depoyu satın alarak daha çok para kazanırım diyorsanız Bid Wars kesinlikle size göre. Türkçe dil desteği, kaliteli grafikleri ve sıkmaya yapısıyla öne çıkan oyunu oynamak için Bid Wars APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder