Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ikon

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon APK

v2.54

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon Açıklama

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon oyunuyla ne kadar iyi bir satıcı olduğunuzu gösterin.


Depo Savaşları isimli belgeselden esinlenerek geliştirilen Bid Wars'ta açık arttırmalara katılarak depo ve garajları satın alıyorsunuz. Oyunda önemli olan nokta, deponun içerisindeki eşyalar. Yani aslında siz depoyu değil, içindekileri satın almış oluyorsunuz. Bu eşyaları da satarak para kazanmak, oyundaki temel amacınız.


Bid Wars hem gerçek zamanlı hem de tek başınıza karşı oynayabileceğiniz bir kurguya sahip. Depoların açık arttırmasına katıldıktan sonra fiyat teklifi veriyor, en yüksek teklifi vererek satın almaya çalışıyorsunuz. Kurgu aslında gayet basit, dikkat etmeniz gereken nokta doğru depoyu satın almaya çalışmak. Çünkü dediğimiz gibi, deponun içindeki eşyalar oyundaki kaderinizi belirliyor. Onlar para ederse, yeni depoları satın alabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.


Bid Wars oyun kurgusu açısından Android tycoon oyunları arasında bulunuyor. Tycoon yapısı bildiğiniz gibi daha çok para kazanmak üzerine kurulu. Depolardaki eşyaları satabilmek bu nedenle çok önemli. Ben doğru depoyu satın alarak daha çok para kazanırım diyorsanız Bid Wars kesinlikle size göre. Türkçe dil desteği, kaliteli grafikleri ve sıkmaya yapısıyla öne çıkan oyunu oynamak için Bid Wars APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Bid Wars APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.54

GeliştiriciBy Aliens

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.05.2020 - 15:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme79

Dosya boyutu 144 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10405

GÜVENLİKİndireceğiniz Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: br.com.tapps.bidwars

APK imzası: 7753f282de192b105b5badc6e414fa9f121da9ce

Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon versiyonları:
  • 1. Bid Wars - Depolama Açık Artırma Tycoon v2.31.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder