The Oregon Trail: Settler ikon

The Oregon Trail: Settler APK

v2.8.5c

Vahşi Batı'nın en iyi kasabasını The Oregon Trail: Settler oyunuyla inşa edin.

 

Eğlenceli kurgusuyla dikkat çeken The Oregon Trail'de küçük bir köyle başlayacağınız görevler, ileride Amerika'nın sevimli bir Vahşi Batı kasabasına dönüştürmeye kadar ilerliyor. Aynı zamanda sınır yerleşimi olan kasabada ticaret, güvenlik ve belediyecilik gibi birçok görev grubu buluyor. Bunları tamamlamak için de bina inşası, tarla ekme ve çiftlik hayvanlarını yetiştirme gibi kasaba halkının ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri gerçekleştiriyorsunuz.

 

Tabii bunları yapabilmek için paraya ihtiyacınız oluyor. Parayı da çiftlik ve madencilik gibi çeşitli etkinliklerle elde edebilirsiniz. Özellikle güvenlik için çok paraya ihtiyacınız oluyor, kasabanızın saldırılara karşı dayanabilmesi için önce güvenliği sağlamanızda fayda var.

 

Gameloft tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. The Oregon Trail: Settler APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

The Oregon Trail: Settler ekran görüntüleri The Oregon Trail: Settler ekran görüntüleri The Oregon Trail: Settler ekran görüntüleri The Oregon Trail: Settler ekran görüntüleri The Oregon Trail: Settler ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder