Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu ikon

Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu APK

v1.11

Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu'nda kendi tren ve oyun parkınızı inşa ederek yarışlara katılabilirsiniz.

 

Sonsuz bir sanal dünyaya sahip olan oyunun hikayesi mekanik oyuncularla rekabet edeceğiniz lunapark ve hızlı tren inşaası üzerine kurulu. Yapacağınız inşaatın diğer oyuncuların yaptıklarına göre hem daha iyi hem de daha eğlenceli olması gerekiyor. İnşaa işlerini ise blokları üst üste koyarak gerçekleştiriyorsunuz. Kullanacağınız blokların yapısı birbirinden farklı, zaten bu da park ve trenlerin kalitesini birbirinden ayıren en önemli kriter. 400'den fazla dokuya sahip blokları oyundaki para puanlarınızla elde ederek kendi oyun parkınızı inşa etmeye başlıyorsunuz.

 

Kuracağınız parkın dekorunu ve çevre tasarımını tamamen kendiniz belirliyorsunuz, Ortaçağ kaleleri veya modern gökdelenlerle parkınızın görünümünü bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bu yapıları yapınca işiniz bitmiyor, iç dizaynını da farklı farklı şekillerde geliştirmeniz gerekiyor. Oyunda size en çok para puan kazandıran detay tren yolu ve trenin inşaatındaki başarınız. Sizden hem zorlu bir tren yolu hem de hızlı bir tren tasarımı beklendiği için bloklarınızı çok dikkatli seçmeniz gerekiyor.

Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu ekran görüntüleri Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu ekran görüntüleri Tema Parkı: İnşaatçı Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder