Monster Play Time: Bulmaca ikon

Monster Play Time: Bulmaca APK

v1.26.3

Monster Play Time: Bulmaca Açıklama

Monster Play Time APK, bulmaca ve korku oyunu tarzını bir araya getiren başarılı bir Android oyun olarak öne çıkıyor.


Poppy Playtime Chapter 1 ve Poppy Playtime Chapter 2 serisine benzer kurguya sahip olan Monster Play Time oyununda Huggy Wuggy isimli bir canavara karşı mücadele ediyorsunuz. Oyundaki göreviniz, sizi yakalamak isteyen bu canavarı alt etmek için platformdaki bulmacaları çözmek. Ancak bu görevleri yerine getirirken korku unsurları karşınıza çıkacak. Bu nedenle dikkatli tercihler yapmanız gerekiyor. Oyundaki görev sistemi basit olsa da korku içeriği oldukça geniş. Çünkü platform içerisinde tercih yapacağınız genelde iki seçenek var. Yanlış tercih yaptığınızda sizi zorlayacak olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Doğru tercih yaptığınızda ise her zaman canavara karşı bir adım önde olacaksınız.


Monster Play Time APK alt yapısında yer alan zeka ve mantık tabanlı bulmacalar oyuna ayrı bir hava katmış. Android korku oyunu oynamak isteyenler için Monster Play Time kesinlikle denenmesi gereken bir yapım olmuş. Monster Play Time APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Monster Play Time: Bulmaca ekran görüntüleri Monster Play Time: Bulmaca ekran görüntüleri Monster Play Time: Bulmaca ekran görüntüleri Monster Play Time: Bulmaca ekran görüntüleri Monster Play Time: Bulmaca ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26.3

GeliştiriciArarat Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.10.2022 - 11:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme57

Dosya boyutu 115 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11169

GÜVENLİKİndireceğiniz Monster Play Time: Bulmaca APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: huggy.puzzle.logic

APK imzası: 6a8eafc5507707f5e5318b0dca280db02550b540

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder