Square Bird ikon

Square Bird APK

v3

Square Bird ile eğlenceli bir maceraya atılın.


Kare şeklindeki bir kuşu kontrol edeceğiniz Square Bird'de önünüze gelen engelleri yumurta biriktirerek aşmaya çalışıyorsunuz. Düz bir şekilde ilerleyen platform tarzında geliştirilen oyunda kuşumuz sürekli yumurtluyor. Bu yumurtaları ise platformdaki engelleri geçmek için biriktirmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken basit ama dikkat isteyen bir şey: her engelde yumuşak bir şekilde ekrana dokunarak yumurtaları çıkartmanız ve yumuşak bir şekilde çimlere tekrar inmeniz gerekiyor.


Square Bird'ün grafikleri gayet kaliteli. Hassas kontrolleriyle de oyun keyifli bir deneyim sunuyor. Square Bird APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Square Bird nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Square Bird APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Square Bird ekran görüntüleri Square Bird ekran görüntüleri Square Bird ekran görüntüleri Square Bird ekran görüntüleri Square Bird ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder