KleptoCats 2 ikon

KleptoCats 2

v1.03

KleptoCats 2, sevimli bir kedi ile eviniz için eşya topladığınız oldukça eğlenceli bir oyun.

 

Eşyasız bir evi dizayn etmek oyundaki temel göreviniz, ancak bu görevi yapmanız için sevimli kedi dostunuzu kullanıyorsunuz. Vereceğiniz görev ile harekete geçen kedinin getireceği eşyalar sizi hem eğlendirecek hem de evinizi tasarlamanıza yardım edecek. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey eşyaların zorluğu ve büyüklüğü. Bu durum özlelikle kedilerin eşyayı getirmesini geciktirince anlaşılıyor, hatta bazı eşyaların gelmesi saatlerce sürebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız arada bir oyuna girip kontrol etmenizde fayda var.

 

KleptoCats 2'yi bir nevi toplama oyunu olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçta sevimli bir kedi ile eviniz için eşyalar toplarken hem onun komik hallerine hem de getirdiği eşyalarla oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek ve çizgi filmi andıran bir tarza sahip. KleptoCats 2 APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.03

GeliştiriciHyperBeard

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi23.04.2018 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme24

Dosya boyutu 43.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8663

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder