KleptoCats 2 ikon

KleptoCats 2 APK

v1.24.7

KleptoCats 2 Açıklama

KleptoCats 2, sevimli bir kedi ile eviniz için eşya topladığınız oldukça eğlenceli bir oyun.


Eşyasız bir evi dizayn etmek oyundaki temel göreviniz, ancak bu görevi yapmanız için sevimli kedi dostunuzu kullanıyorsunuz. Vereceğiniz görev ile harekete geçen kedinin getireceği eşyalar sizi hem eğlendirecek hem de evinizi tasarlamanıza yardım edecek. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey eşyaların zorluğu ve büyüklüğü. Bu durum özellikle kedilerin eşyayı getirmesini geciktirince anlaşılıyor, hatta bazı eşyaların gelmesi saatlerce sürebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız arada bir oyuna girip kontrol etmenizde fayda var.


KleptoCats 2'yi bir nevi toplama oyunu olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçta sevimli bir kedi ile eviniz için eşyalar toplarken hem onun komik hallerine hem de getirdiği eşyalarla oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek ve çizgi filmi andıran bir tarza sahip. KleptoCats 2 APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri KleptoCats 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.24.7

GeliştiriciHyperBeard

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi23.04.2018 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme39

Dosya boyutu 85.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8663

GÜVENLİKİndireceğiniz KleptoCats 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hyperbeard.klep2cats

APK imzası: 79ee095ff44e7acb8789631b184ed9d5faf9ad43

KleptoCats 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm KleptoCats 2 versiyonları:
  • 1. KleptoCats 2 v1.03

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder