Let's Farm ikon

Let's Farm

v8.9.0

Android için geliştirilen çiftçilik oyunları arasında oldukça popüler olan Let's Farm tarzı ve grafikleriyle eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

 

İnternet üzerinden ve gerçek oyunculardan oluşan büyük bir haritada kuracağınız çiftlikte tahıl, sebze, meyve ve hayvancılık gibi tüm çiftçilik faaliyetlerini gerçekleştiriyorsunuz. Çiftçilik için traktör ve süt sağım makinesi gibi birçok yardımcı araç oyundaki işinizi kolaylaştırıyor. Çiftliğiniz ve seviyeniz geliştikçe daha büyük traktör ve çiftlik araçlarına ihtiyacınız oluyor; diğer çiftliklerle yapacağınız ticaretten kazanacağınız parayla yeni araçlar satın almanız mümkün. Ticaret demişken, çiftlikte yetiştirdiğiniz ürünleri ister geliştirip isterseniz de ham madde olarak satabiliyorsunuz. Örneğin, Buğdayı ekmek üreterek satabilir ya da sadece buğday olarak satabilirsiniz.

 

Oyunun ilerleyişinde ve çiftliğin işlerinde komşulardan yardım alabiliyorsunuz. Siz başka bir işle uğraşırken ya da oyundaki görevleri tamamlamaya çalışırken komşunuz sizin yerinize çiftlikteki işlerinizde size yardımcı oluyor. Aynı şekilde komşunuz sizden yardım istediğinde sizin de yardımcı olmanız şart. Tamamı gerçek oyunculardan oluşan milyonlarca komşu Let's Farm oyununda sizi bekliyor. APK dosyasını indirerek çiftliğinizi kurmaya ve ekinlerinizi yetiştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yaz mevsimine özel yeni oyun öğeleri eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.9.0

GeliştiriciPlayday Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi13.10.2017 - 18:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme751

Dosya boyutu 51.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7868

Güvenlik seçicileri
Let's Farm eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Let's Farm versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder