Let's Farm ikon

Let's Farm APK

v8.19.0

Android için geliştirilen çiftçilik oyunları arasında oldukça popüler olan Let's Farm tarzı ve grafikleriyle eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.


İnternet üzerinden ve gerçek oyunculardan oluşan büyük bir haritada kuracağınız çiftlikte tahıl, sebze, meyve ve hayvancılık gibi tüm çiftçilik faaliyetlerini gerçekleştiriyorsunuz. Çiftçilik için traktör ve süt sağım makinesi gibi birçok yardımcı araç oyundaki işinizi kolaylaştırıyor. Çiftliğiniz ve seviyeniz geliştikçe daha büyük traktör ve çiftlik araçlarına ihtiyacınız oluyor; diğer çiftliklerle yapacağınız ticaretten kazanacağınız parayla yeni araçlar satın almanız mümkün. Ticaret demişken, çiftlikte yetiştirdiğiniz ürünleri ister geliştirip isterseniz de ham madde olarak satabiliyorsunuz. Örneğin, Buğdayı ekmek üreterek satabilir ya da sadece buğday olarak satabilirsiniz.


Oyunun ilerleyişinde ve çiftliğin işlerinde komşulardan yardım alabiliyorsunuz. Siz başka bir işle uğraşırken ya da oyundaki görevleri tamamlamaya çalışırken komşunuz sizin yerinize çiftlikteki işlerinizde size yardımcı oluyor. Aynı şekilde komşunuz sizden yardım istediğinde sizin de yardımcı olmanız şart. Tamamı gerçek oyunculardan oluşan milyonlarca komşu Let's Farm oyununda sizi bekliyor. APK dosyasını indirerek çiftliğinizi kurmaya ve ekinlerinizi yetiştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri Let's Farm ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Let's Farm APK güncel sürümü ile yaz mevsimine özel yeni tema ve dekorasyon eşyaları eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder