Bitcoin Billionaire ikon

Bitcoin Billionaire APK

v4.4.1

Bitcoin Billionaire, Android telefonlarınızla bitcoin madenciliği yapacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Boş bir ofis ve eski bir bilgisayarla başlayacağınız bitcoin madenciliğinde, bitcoin kazanmak için ekrana küçük dokunuşlar yapıyorsunuz. Her dokunuş sizi bitcoin zengini olmaya bir adım daha yaklaştırıyor, daha çok kazanmak içinse yeni bitcion makineleri ve bilgisayarlar satın almanız gerekiyor. Bunu da tabii ki oyundan kazanacağınız bitcoin paraları ile yapabiliyorsunuz. Oyunu tek başınıza oynayabilirsiniz ancak, daha çok kazanmak isterseniz ofisinize yardımcı elemanlar kiralayabiliyorsunuz. Onlarla birlikte yapacağınız madencilik size daha çok kazadırıyor ancak unutmayın, çalışmaya devam etmeleri için onlara da pay vermeniz gerekiyor.

 

Hem basit oynanışı, hem de tycoon tarzında olması sebebiyle Bitcoin Billionaire boş zamanları değerlendirmek için gayet iyi bir oyun. 8-bit grafiklerle geliştirilen oyun arayüzü de gereksiz kalabalıktan uzak olduğu için oyunun eğlencesini iyi yansıtıyor. Ücretsiz olan Bitcoin Billionaire APK dosyasını indirip kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder