Bitcoin Billionaire ikon

Bitcoin Billionaire

v4.4.1

Bitcoin Billionaire, Android telefonlarınızla bitcoin madenciliği yapacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Boş bir ofis ve eski bir bilgisayarla başlayacağınız bitcoin madenciliğinde, bitcoin kazanmak için ekrana küçük dokunuşlar yapıyorsunuz. Her dokunuş sizi bitcoin zengini olmaya bir adım daha yaklaştırıyor, daha çok kazanmak içinse yeni bitcion makineleri ve bilgisayarlar satın almanız gerekiyor. Bunu da tabii ki oyundan kazanacağınız bitcoin paraları ile yapabiliyorsunuz. Oyunu tek başınıza oynayabilirsiniz ancak, daha çok kazanmak isterseniz ofisinize yardımcı elemanlar kiralayabiliyorsunuz. Onlarla birlikte yapacağınız madencilik size daha çok kazadırıyor ancak unutmayın, çalışmaya devam etmeleri için onlara da pay vermeniz gerekiyor.

 

Hem basit oynanışı, hem de tycoon tarzında olması sebebiyle Bitcoin Billionaire boş zamanları değerlendirmek için gayet iyi bir oyun. 8-bit grafiklerle geliştirilen oyun arayüzü de gereksiz kalabalıktan uzak olduğu için oyunun eğlencesini iyi yansıtıyor. Ücretsiz olan Bitcoin Billionaire APK dosyasını indirip kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri Bitcoin Billionaire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.1

GeliştiriciNoodlecake Studios Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.04.2018 - 15:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme10

Dosya boyutu 33.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8575

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder