Bottle Flip 3D ikon

Bottle Flip 3D APK

v1.17

Bottle Flip 3D oynaması oldukça keyifli bir şişe atma oyunudur.


Son zamanlarda internette oldukça popüler olan şişe atma, Android oyunu olarak karşımıza geldi. Oyunu oynaması gayet basit; bir odada yer alan şişeyi ekrana dokunarak zıplatıyor ve istediğiniz bir eşya üzerine dik bir şekilde düşürmeye çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Birincisi, şişe yere değil bir eşya üzerine gelmeli, ikincisi de şişenin düz bir şekilde eşya üzerine düşmesi. Eğer ikisinde de başarılı olamazsanız bölümü baştan oynuyorsunuz.


Bottle Flip 3D genel olarak bir evin içerisindeki şişelerle oynanıyor. Şişeleri zıplatarak evin odalarını gezerek bölümleri geçiyorsunuz. Tabii şişeyi her seferinde düz bir şekilde düşürmek zor, ekrana tam zamanında dokunmayı başardığınızda oyundaki başarınızda artmaya başlıyor. Tastypill stüdyosu tarafından geliştirilen Bottle Flip 3D ücretsiz olarak oynanıyor ve grafikleri de kaliteli. Bottle Flip 3D APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bottle Flip 3D ekran görüntüleri Bottle Flip 3D ekran görüntüleri Bottle Flip 3D ekran görüntüleri Bottle Flip 3D ekran görüntüleri Bottle Flip 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder