Car Crusher ikon

Car Crusher APK

v1.2.2

Car Crusher, pres makinesi ile araçları parçalayacağınız eğlenceli bir Android oyunudur.


Oyun bildiğimiz ağır bir pres makinesi ile aletleri ezeceğiniz kurgusuyla geliyor. Göreviniz ise araba, tekne ve kamyon gibi ağır makineleri bu pres makinesi ile ezmek. Hatta mümkünse pestil haline getirmek. Her araç için farklı bir güç seviyesi var. Ezeceğiniz makineye göre bu gücü değiştirmeniz gerekiyor. Yani araç arttıkça gücü de arttırmalısınız.


Car Crusher'da ezeceğiniz her arabanın ezildiğini görmek oldukça keyifli. Özellikle arabalar ezildiğinde tekerlerin fırlaması, metallerin etrafa saçılması ayrı bir keyif veriyor. Ayrıca oyun boş zamanları değerlendirmek için de gayet ideal. BoomBit ekibinin geliştirdiği oyun hem ücretsiz hem de oldukça popüler. Oynamak için Car Crusher APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirebilir ve yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Car Crusher nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Crusher APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Crusher ekran görüntüleri Car Crusher ekran görüntüleri Car Crusher ekran görüntüleri Car Crusher ekran görüntüleri Car Crusher ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder