Muscle Rush - Smash Running Game ikon

Muscle Rush - Smash Running Game APK

v1.1.0

Muscle Rush APK oyunuyla eğlenceli koşu parkuru deneyimi sizi bekliyor. Koşu egzersizi yapmayı sever misiniz?


Muscle Rush oyunuyla bol bol koşacak ve vücut egzersizi yapacaksınız. Android koşu oyunları arasında yer alan bu oyun hem içeriği hem de oynanışı ile gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyunun başında seçeceğiniz karakterin vücut gelişimini yapmak için engel dolu parkurlarda koşuyorsunuz. Siz koştukça karakterinizin vücudu kaslanıyor ve güçleniyor. Karşınıza çıkan duvarları devirin, serseri karakterleri geçin ve tabii ki gücünüzü artırmaya devam edin. Hepsi sizin koşma becerinize bağlı.


SayGames ekibinin geliştirdiği oyun, Android koşu oyunları arasında oldukça popüler. Platform ve koşu oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Muscle Rush APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Muscle Rush - Smash Running Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Muscle Rush - Smash Running Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder