Muscle Rush - Smash Running Game ikon

Muscle Rush - Smash Running Game APK

v1.1.0

Muscle Rush - Smash Running Game Açıklama

Muscle Rush APK oyunuyla eğlenceli koşu parkuru deneyimi sizi bekliyor. Koşu egzersizi yapmayı sever misiniz?


Muscle Rush oyunuyla bol bol koşacak ve vücut egzersizi yapacaksınız. Android koşu oyunları arasında yer alan bu oyun hem içeriği hem de oynanışı ile gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyunun başında seçeceğiniz karakterin vücut gelişimini yapmak için engel dolu parkurlarda koşuyorsunuz. Siz koştukça karakterinizin vücudu kaslanıyor ve güçleniyor. Karşınıza çıkan duvarları devirin, serseri karakterleri geçin ve tabii ki gücünüzü artırmaya devam edin. Hepsi sizin koşma becerinize bağlı.


SayGames ekibinin geliştirdiği oyun, Android koşu oyunları arasında oldukça popüler. Platform ve koşu oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Muscle Rush APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri Muscle Rush - Smash Running Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi30.05.2021 - 23:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme46

Dosya boyutu 59.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10869

GÜVENLİKİndireceğiniz Muscle Rush - Smash Running Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.muscle.rush

APK imzası: 2c855e5a5df5a28a5a282baf60635e4752122f5f

Muscle Rush - Smash Running Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Muscle Rush - Smash Running Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder