Golden Farm ikon

Golden Farm APK

v2.15.52

Golden Farm Açıklama

Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game, sakin bir köyde çiftlik görevlerini yerine getireceğiniz macera dolu bir oyun.


Android çiftlik oyunları arasında oldukça popüler olan Golden Farm, çiftlik oyunlarını sevenler için geniş bir içeriğe sahip. Güzel bir çiftlikte geçen oyun hikayesinde saman ekecek, verimli tarlalarda tarım yapacak ve çiçek dolu bahçeler ekerek görevleri tamamlayacaksınız.


Oyun temel olarak bir köy hayatı üzerine kurulu. Sizin de bulunduğunuz köyde birçok komşunuz var. Dolayısıyla çiftlik görevlerini tamamlarken bu komşularınızdan yardım isteyebilir ve onların yardım isteğine cevap verebilirisniz. Bu sayede çiftlik işleriniz eksiksiz olarak yerine getirilebilir.


Golden Farm'da çiftliğiniz, bahçeleriniz, traktör ve patoz gibi tarım araçlarınız dahil aklınıza gelecek her malzeme için geliştirme seçeneği var. Tabii bu geliştirmeleri yapabilmeniz için tarım ürünlerinizden para kazanmanız gerekiyor. Hasat zamanı geldiğinde oyun içerisindeki pazara gidin ve tarım ürünlerinizi satın. Daha sonra ihtiyacınız olan her türlü yükseltmeyi yapma şansınız olacak. Her geliştirme çiftliğinizin ve bahçelerinizin büyümesini sağlıyor, bu sayede daha geniş ve daha zorlu bir oyun içeriği sizi bekliyor olacak.


Başarılı simülasyon yapısı ve mükemmel oyun grafiklerine sahip Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game, çiftlik oyunlarını seven kullanıcılar için kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Golden Farm APK dosyasını ücretsiz indirerek bu eğlenceli çiftlik oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Golden Farm APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı optimize edilmiş.

Golden Farm ekran görüntüleri Golden Farm ekran görüntüleri Golden Farm ekran görüntüleri Golden Farm ekran görüntüleri Golden Farm ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.15.52

GeliştiriciP.D. PLAYGENES INTERNATIONAL LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.02.2020 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme86

Dosya boyutu 256 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10216

GÜVENLİKİndireceğiniz Golden Farm APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: ru.playme8.dachniki

APK imzası: f51128547ff3c655ff30b648c1c3c0123abaac31

Golden Farm eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Golden Farm versiyonları:
  • 1. Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game v1.36.14

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder