Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game ikon

Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game APK

v1.36.14

Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game, sakin bir köyde çiftlik görevlerini yerine getireceğiniz macera dolu bir oyun.


Android çiftlik oyunları arasında oldukça popüler olan Golden Farm, çiftlik oyunlarını sevenler için geniş bir içeriğe sahip. Güzel bir çiftlikte geçen oyun hikayesinde saman ekecek, verimli tarlalarda tarım yapacak ve çiçek dolu bahçeler ekerek görevleri tamamlayacaksınız.


Oyun temel olarak bir köy hayatı üzerine kurulu. Sizin de bulunduğunuz köyde birçok komşunuz var. Dolayısıyla çiftlik görevlerini tamamlarken bu komşularınızdan yardım isteyebilir ve onların yardım isteğine cevap verebilirisniz. Bu sayede çiftlik işleriniz eksiksiz olarak yerine getirilebilir.


Golden Farm'da çiftliğiniz, bahçeleriniz, traktör ve patoz gibi tarım araçlarınız dahil aklınıza gelecek her malzeme için geliştirme seçeneği var. Tabii bu geliştirmeleri yapabilmeniz için tarım ürünlerinizden para kazanmanız gerekiyor. Hasat zamanı geldiğinde oyun içerisindeki pazara gidin ve tarım ürünlerinizi satın. Daha sonra ihtiyacınız olan her türlü yükseltmeyi yapma şansınız olacak. Her geliştirme çiftliğinizin ve bahçelerinizin büyümesini sağlıyor, bu sayede daha geniş ve daha zorlu bir oyun içeriği sizi bekliyor olacak.


Başarılı simülasyon yapısı ve mükemmel oyun grafiklerine sahip Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game, çiftlik oyunlarını seven kullanıcılar için kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Golden Farm APK dosyasını ücretsiz indirerek bu eğlenceli çiftlik oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game ekran görüntüleri Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game ekran görüntüleri Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game ekran görüntüleri Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game ekran görüntüleri Golden Farm: Idle Farming & Adventure Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder