Farmdale ikon

Farmdale APK

v6.1.6

Farmdale Açıklama

Çiftlik oyunu olarak geliştirilen Farmdale oyun tarzıyla farklı bir çiftlçilik deneyimi sunuyor.


Vadi üzerinde sıfırdan kuracağınız çiftlikle birçok tahıl, sebze ve meyve ürünleri geliştirip, pazarda satışa çıkarıyorsunuz. Sahip olacağınız topraklar büyük ağaçlardan, domates bostanına kadar farklı tür ürünleri yetiştirmek için müsait durumda, ancak çiftliğinizi büyütmek ve pazarda daha çok para kazanmak için yeni topraklar satın alma şansınız var. Farmdale ayrıca komşuluk ilişkilerine de önem veren bir oyun. Komşularınızla iyi bir ilişki kurduğunuzda siz pazara giderken onlar sizin yerinize bahçe ve hayvanlarınızla ilgilenebilirler. Aynı durum sizin için geçerli tabii ki, komşunuzun bahçe ve hayvanları günlük kazanacağınız para puanları katlamanızı sağlayabilir.


Farmdale oyunundaki pazar sadece yetiştirdiğiniz tarım ürünlerini satmakla ilgili değil. Oyunda yer alan mutfakta pişireceğiniz yemek, tatlı ve ekmekleri de pazarda satabilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli ürünler çiftlik ürünlerini sevenlerin her zaman tercihi oluyor, bu nedenle kalite ve lezzete ayrıca önem vermenizde fayda var. Ücretsiz olarak geliştirilen ve günlük görevleriyle gayet eğlenceli olan çiftlik oyunu Farmdale APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.6

GeliştiriciGame Garden™

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.08.2017 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme129

Dosya boyutu 132 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7739

GÜVENLİKİndireceğiniz Farmdale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamegarden.fd

APK imzası: eb52a2083f29e0e194b3aec3d9d193bb72c65154

Farmdale eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Farmdale versiyonları:
  • 1. Farmdale v2.2.1

Farmdale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Farmdale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder