Farmdale ikon

Farmdale

v2.2.1

Çiftlik oyunu olarak geliştirilen Farmdale oyun tarzıyla farklı bir çiftlçilik deneyimi sunuyor.

 

Vadi üzerinde sıfırdan kuracağınız çiftlikle birçok tahıl, sebze ve meyve ürünleri geliştirip, pazarda satışa çıkarıyorsunuz. Sahip olacağınız topraklar büyük ağaçlardan, domates bostanına kadar farklı tür ürünleri yetiştirmek için müsait durumda, ancak çiftliğinizi büyütmek ve pazarda daha çok para kazanmak için yeni topraklar satın alma şansınız var. Farmdale ayrıca komşuluk ilişkilerine de önem veren bir oyun. Komşularınızla iyi bir ilişki kurduğunuzda siz pazara giderken onlar sizin yerinize bahçe ve hayvanlarınızla ilgilenebilirler. Aynı durum sizin için geçerli tabii ki, komşunuzun bahçe ve hayvanları günlük kazanacağınız para puanları katlamanızı sağlayabilir.

 

Farmdale oyunundaki pazar sadece yetiştirdiğiniz tarım ürünlerini satmakla ilgili değil. Oyunda yer alan mutfakta pişireceğiniz yemek, tatlı ve ekmekleri de pazarda satabilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli ürünler çiftlik ürünlerini sevenlerin her zaman tercihi oluyor, bu nedenle kalite ve lezzete ayrıca önem vermenizde fayda var. Ücretsiz olarak geliştirilen ve günlük görevleriyle gayet eğlenceli olan çiftlik oyunu Farmdale APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri Farmdale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.1

GeliştiriciGame Garden™

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.08.2017 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme118

Dosya boyutu 87.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7739

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder