My Chicken ikon

My Chicken APK

v1.04

My Chicken Açıklama

My Chicken küçük ve sevimli civcivi yetiştireceğiniz eğlenceli bir sanal evcil hayvan yetiştirme oyunu.

 

Diğer evcil hayvan yetiştirme oyunları daha çok kedi, köpek ve bakteri üzerine olurken My Chicken'da sevimli bir civciv. Yumurtadan çıkan sevimli civcivin beslenmesi, temizliği ve eğlenmesi dahil hemen her şeyiyle ilgileniyorsunuz. Civcivinizin duygu durumunu takip ederek günlük görevleri yerine getirmeniz gerekiyor, aksi halde mutsuz olup hastalanıyor ve üzülüyor.

 

Civcivi eğlendiren küçük oyunları ihmal etmeyin, bazen evin bahçesinde bazen de civcivin odasında oynayacağınız minik oyunlar aynı zamanda ihtiyacınız olan para ödülünü de kazanmanızı sağlıyor. Tabii bu para ödüllerini yine sevimli dostunuza harcıyorsunuz.

 

Frojo Apps ekibinin geliştirdiği oyun hem grafik hem de kontrol yapısı ile gayet başarılı. Zaten aynı ekip Moy serisi ve Happy Bear gibi birçok sanal evcil hayvan yetiştirme oyununa imza attığı için eksiksiz bir senaryo sunuyor. Hayvan yetiştirme oyunlarına ilgiliyseniz, civciv yetiştireceğiniz My Chicken sizin için iyi bir alternatif olabilir. My Chicken APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.04

GeliştiriciFrojo Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.04.2018 - 00:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme88

Dosya boyutu 34.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8607

GÜVENLİKİndireceğiniz My Chicken APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.frojo.chicken

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.9

10 kullanıcı oyuna göre

My Chicken için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce My Chicken v1.04 için
Çok güzel beyendim