My Chicken ikon

My Chicken APK

v1.04

My Chicken küçük ve sevimli civcivi yetiştireceğiniz eğlenceli bir sanal evcil hayvan yetiştirme oyunu.

 

Diğer evcil hayvan yetiştirme oyunları daha çok kedi, köpek ve bakteri üzerine olurken My Chicken'da sevimli bir civciv. Yumurtadan çıkan sevimli civcivin beslenmesi, temizliği ve eğlenmesi dahil hemen her şeyiyle ilgileniyorsunuz. Civcivinizin duygu durumunu takip ederek günlük görevleri yerine getirmeniz gerekiyor, aksi halde mutsuz olup hastalanıyor ve üzülüyor.

 

Civcivi eğlendiren küçük oyunları ihmal etmeyin, bazen evin bahçesinde bazen de civcivin odasında oynayacağınız minik oyunlar aynı zamanda ihtiyacınız olan para ödülünü de kazanmanızı sağlıyor. Tabii bu para ödüllerini yine sevimli dostunuza harcıyorsunuz.

 

Frojo Apps ekibinin geliştirdiği oyun hem grafik hem de kontrol yapısı ile gayet başarılı. Zaten aynı ekip Moy serisi ve Happy Bear gibi birçok sanal evcil hayvan yetiştirme oyununa imza attığı için eksiksiz bir senaryo sunuyor. Hayvan yetiştirme oyunlarına ilgiliyseniz, civciv yetiştireceğiniz My Chicken sizin için iyi bir alternatif olabilir. My Chicken APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri My Chicken ekran görüntüleri

Yorumlar

My Chicken için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce My Chicken v1.04 için
Çok güzel beyendim