Tap Tap Evil Mastermind ikon

Tap Tap Evil Mastermind APK

v1.6.0

Tap Tap Evil Mastermind Açıklama

Android'in klasik oyunları arasında yer alan Tap Tap Evil Mastermind ile trilyonluk imparatorluğunuzu kurun.

 

Oyuncular genelde oyun içerisinde az para olmasını pek sevmez. Tap Tap Evil Mastermind oyunuysa bunu düşünmüş olacak ki trilyoner olarak oyuna başlatıyor sizi. Yapmanız gereken ise bu parayı harcayacak bir şeyler bulmak. Hızlı arabalar, lüks evler ve onlarca fabrika Tap Tap Evil Mastermind'de size yetmiyor; dünyayı ele geçirmek için kendi para imparatorluğunuzu kuruyorsunuz.

 

Amacınıza ulaşmak için şehirde yaşayan insanlara para vererek kendi yanınıza çekmeye çalışıyor; size istihbarat göndermelerini sağlıyorsunuz. Onlar size bilgi verirken siz de diğer tarafta paranızı parça parça karaborsada arttırmakla meşgul oluyorsunuz. 8-bit piksel tarzı grafiklerle geliştirilen oyun oldukça eğlenceli bir hikaye sunuyor ve oynaması tamamen ücretsiz. Tap Tap Evil Mastermind APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Tap Tap Evil Mastermind ekran görüntüleri Tap Tap Evil Mastermind ekran görüntüleri Tap Tap Evil Mastermind ekran görüntüleri Tap Tap Evil Mastermind ekran görüntüleri Tap Tap Evil Mastermind ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.0

GeliştiriciPIXIO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi03.03.2018 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme26

Dosya boyutu 38.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8346

GÜVENLİKİndireceğiniz Tap Tap Evil Mastermind APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pixio.google.evl

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder