Doodle: Çocuk Joy ikon

Doodle: Çocuk Joy APK

v1.3.2

Doodle: Çocuk Joy Açıklama

Doodle: Çocuk Joy birbirinden renkli çizimler yapacağınız keyifli bir Android oyundur.


Gökkuşağı fırçası, neon ışığı, rüya vurgulayısı arasından hangisi senin favorin? Doodle: Çocuk Joy oyunuyla bu fırçalardan istediğinizi seçin ve boyamaya başlayın. Doodle isimli grafikleri tamamen kendi hayal gücünüze göre oluşturuyor, tüm çizgileri ve renkleri siz belirliyorsunuz.


Oyun içerisinde onlarca şablon var. Bu şablonlar tabii ki temel düzeyde, asıl boyama ve çizim işini sizin yapmanız gerekiyor. Üstelik şablonlardan farklı olarak telefonunuzdaki galeriden istediğiniz bir çizimi de seçebilirsiniz, yani neyi çizmek istiyorsanız, onu çizme imkânınız var.


Basit yapısı ve hayal gücünü geliştirici niteliğe sahip Doodle: Çocuk Joy boş zamanları değerlendirmek için oldukça ideal bir oyun. Özellikle çocuklara yönelik geniş içeriği sayesinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için Doodle: Çocuk Joy APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Doodle: Çocuk Joy APK son sürüm ile oyun tasarımı yenilenmiş, video paylaşma özelliği eklenmiş ve oyunda yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2

GeliştiriciDrawAPP

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.05.2020 - 00:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 29.1 MB

PaylaşanAKSOY BİLİŞİM

CepdeID 10404

GÜVENLİKİndireceğiniz Doodle: Çocuk Joy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.drawapp.magicdoodle

APK imzası: 890ffeb133c85a8fc1cf5816cb0656f3f8f6b050

Doodle: Çocuk Joy eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Doodle: Çocuk Joy versiyonları:
  • 1. Doodle: Çocuk Joy v1.0.14

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder