Doodle: Çocuk Joy ikon

Doodle: Çocuk Joy APK

v1.0.14

Doodle: Çocuk Joy birbirinden renkli çizimler yapacağınız keyifli bir Android oyundur.


Gökkuşağı fırçası, neon ışığı, rüya vurgulayısı arasından hangisi senin favorin? Doodle: Çocuk Joy oyunuyla bu fırçalardan istediğinizi seçin ve boyamaya başlayın. Doodle isimli grafikleri tamamen kendi hayal gücünüze göre oluşturuyor, tüm çizgileri ve renkleri siz belirliyorsunuz.


Oyun içerisinde onlarca şablon var. Bu şablonlar tabii ki temel düzeyde, asıl boyama ve çizim işini sizin yapmanız gerekiyor. Üstelik şablonlardan farklı olarak telefonunuzdaki galeriden istediğiniz bir çizimi de seçebilirsiniz, yani neyi çizmek istiyorsanız, onu çizme imkânınız var.


Basit yapısı ve hayal gücünü geliştirici niteliğe sahip Doodle: Çocuk Joy boş zamanları değerlendirmek için oldukça ideal bir oyun. Özellikle çocuklara yönelik geniş içeriği sayesinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için Doodle: Çocuk Joy APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri Doodle: Çocuk Joy ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder