aquapark.io ikon

aquapark.io APK

v4.0.1

aquapark.io, gerçek zamanlı olarak oynanan oldukça eğlenceli bir aqua park oyunudur.


Bildiğiniz gibi aqua parklar su kaydıraklarının bol olduğu eğlence parklı oluyor. aquapark.io da buna uygun olarak geliştirilmiş gayet eğlenceli bir oyun ve gerçek oyunculara karşı, gerçek zamanlı olarak oynuyorsunuz. Her oyuncu parktaki su rampasının en üstünden en altına kadar kayarak ilerliyor, burada rampanın sonuna kayan ilk oyuncu yarışı kazanıyor. Yarış rekabeti sırasında diğer oyunculara çarparak kendinizi hızlandırmanız mümkün, önemli olan yarışı ilk bitirmek.


VOODOO stüdyosunun geliştirdiği aquapark.io ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. aquapark.io APK dosyasını indirerek bu eğlenceli aqua park oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

aquapark.io nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. aquapark.io APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
aquapark.io ekran görüntüleri aquapark.io ekran görüntüleri aquapark.io ekran görüntüleri aquapark.io ekran görüntüleri aquapark.io ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

aquapark.io APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş ve oyuncu deneyimi iyileştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder