Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Looney Tunes Dash!

Looney Tunes Dash!

v1.91.19
reklamlar
Looney Tunes Dash!
Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Looney Tunes Dash! Açıklama

Unutulmaz çizgi film karakterleri Looney Tunes Dash! oyunuyla eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar. Bu yolculukta onlarla birlikte koşun, zıplayın ve eğlenin.

 

Bugs Bunny, Road Runner, Tweety ve diğer Looney Tunes çizgi film karakterlerini oyunda yönetiyor ve üstünüze düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun aslında bir koşu oyunu, ancak koşu sırasında yerine getirmeniz birçok görev bulunuyor. Bu görevleri tamamladıkça Looney Tunes haritasında ilerliyor, çizgi film karakterlerinin mahallelerini keşfediyorsunuz. Her bölüm yeni ve farklı bir çevre tasarımıyla geliştirildiği için oyun sıkıcılıktan çok uzak ve akıcı bir şekilde ilerliyor.

 

Zynga ekibinin tecrübesini yansıtan Looney Tunes Dash'ın HD kalitesinde grafikleri ve eğlenceli oyun hikayesi Bugs Bunny, Road Runner ve Tweety gibi çizgi film karakterlerini sevenler için vazgeçilmez bir oyun olmaya aday. Ücretsiz oynanan oyuna ait APK dosyasını indirin ve karakterinizi seçerek eğlenceli maceraya başlayın. İyi oyunlar.

reklamlar

Looney Tunes Dash! Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: