Looney Tunes Dash! ikon

Looney Tunes Dash!

v1.91.19

Unutulmaz çizgi film karakterleri Looney Tunes Dash! oyunuyla eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar. Bu yolculukta onlarla birlikte koşun, zıplayın ve eğlenin.

 

Bugs Bunny, Road Runner, Tweety ve diğer Looney Tunes çizgi film karakterlerini oyunda yönetiyor ve üstünüze düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun aslında bir koşu oyunu, ancak koşu sırasında yerine getirmeniz birçok görev bulunuyor. Bu görevleri tamamladıkça Looney Tunes haritasında ilerliyor, çizgi film karakterlerinin mahallelerini keşfediyorsunuz. Her bölüm yeni ve farklı bir çevre tasarımıyla geliştirildiği için oyun sıkıcılıktan çok uzak ve akıcı bir şekilde ilerliyor.

 

Zynga ekibinin tecrübesini yansıtan Looney Tunes Dash'ın HD kalitesinde grafikleri ve eğlenceli oyun hikayesi Bugs Bunny, Road Runner ve Tweety gibi çizgi film karakterlerini sevenler için vazgeçilmez bir oyun olmaya aday. Ücretsiz oynanan oyuna ait APK dosyasını indirin ve karakterinizi seçerek eğlenceli maceraya başlayın. İyi oyunlar.

Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.91.19

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.11.2017 - 13:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1743

Dosya boyutu 94.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7932

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Looney Tunes Dash! v1.91.19 için
Looney tunes dahs 2 bölüm neden açılmıyor
Ziyaretçi2 yıl önce Looney Tunes Dash! v1.91.19 için
Çok ğüzel oyun