Looney Tunes Dash! ikon

Looney Tunes Dash! APK

v1.91.19

Unutulmaz çizgi film karakterleri Looney Tunes Dash! oyunuyla eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar. Bu yolculukta onlarla birlikte koşun, zıplayın ve eğlenin.

 

Bugs Bunny, Road Runner, Tweety ve diğer Looney Tunes çizgi film karakterlerini oyunda yönetiyor ve üstünüze düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun aslında bir koşu oyunu, ancak koşu sırasında yerine getirmeniz birçok görev bulunuyor. Bu görevleri tamamladıkça Looney Tunes haritasında ilerliyor, çizgi film karakterlerinin mahallelerini keşfediyorsunuz. Her bölüm yeni ve farklı bir çevre tasarımıyla geliştirildiği için oyun sıkıcılıktan çok uzak ve akıcı bir şekilde ilerliyor.

 

Zynga ekibinin tecrübesini yansıtan Looney Tunes Dash'ın HD kalitesinde grafikleri ve eğlenceli oyun hikayesi Bugs Bunny, Road Runner ve Tweety gibi çizgi film karakterlerini sevenler için vazgeçilmez bir oyun olmaya aday. Ücretsiz oynanan oyuna ait APK dosyasını indirin ve karakterinizi seçerek eğlenceli maceraya başlayın. İyi oyunlar.

Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri Looney Tunes Dash! ekran görüntüleri

Yorumlar

Looney Tunes Dash! için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Looney Tunes Dash! v1.91.19 için
Men bu oyinu yukleye bilmirem Mene yukleme qaydasini yaza bilersiz?
Ziyaretçi2 yıl önce Looney Tunes Dash! v1.91.19 için
Looney tunes dahs 2 bölüm neden açılmıyor
Ziyaretçi3 yıl önce Looney Tunes Dash! v1.91.19 için
Çok ğüzel oyun