Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet ikon

Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet APK

v1.6.3

Harvest it APK, kendi çiftliğinizi yöneteceğiniz keyifli bir Android çiftlik oyunu.


Oyunumuzun tam adı Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet. Adından da anlayacağınız gibi çiftçi bir karakteri kontrol ediyor ve tarım işleriyle uğraşıyorsunuz. Görevleriniz arasında tarlaları ekip biçmek, çiftlik işlerini yapmak ve tabii ki hasat ettiğiniz ürünleri satarak para kazanmak var. Bu görevleri tamamladıkça seviyeniz yükselecek ve çiftçilikte daha ileriye gideceksiniz.


Harvest it oyununun en sevdiğimiz özelliği sade bir oyun yapısına sahip olması. Birçok Android çiftlik oyunu karmaşık oyun hikayesine sahip oluyor. Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet oyunu ise tam tersine sadece çiftçilik görevlerine sahip. Tarlayı biçin, ekinleri satın, çiftliğinizi geliştirin. Genel olarak oyunun görev yapısı bundan ibaret.


Homa Games ekibi tarafından ücretsiz sunulan oyun hem grafik kalitesi hem de eğlenceli kurgusu sayesinde denemeye değer bir yapım. Harvest it APK dosyasını indirerek çiftliğinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet ekran görüntüleri Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet ekran görüntüleri Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet ekran görüntüleri Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet ekran görüntüleri Harvest it - Kendi Çiftliğini Yönet ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder