Green Farm 3 ikon

Green Farm 3

v4.2.1

Çiftçilik macerası Green Farm 3 ile başlıyor. Özel görevleri, başarılı oyun kurgusu ve yepyeni çiftçilik macerasına sahip Green Farm 3 APK ücretsiz indirin ve oynayın.

 

Gameloft'un başarılı çiftlik oyunu Green Farm 3'te hikaye, amcanızın çiftlik ve malikanesinin size miras kalmasıyla başlıyor. Bu hikayedeki amacınız çiftliği eski büyük ve şaşalı günlerine döndürmek. En ünlü çiftçi olmak için yapacağınız bu görevler arasında tarla ekmek, hasat biçmek, hayvancılık görevlerini yapmak ve daha onlarca mini oyun bulunuyor. Bu görevlerin arasında en önemlileri tabii ki çiftçilik üzerine olanlar.

 

Green Farm 3'te çiftçilik görevlerini yaparken zorlandığınızda arkadaş ve komşu yardımından faydalanabiliyorsunuz. Özellikle hasatın hızlı geliştiği zamanlar yardım almak oyunu ilerletmenize yardımcı oluyor. Ayrıca günlük hedefleri tamamlamak için de yardımlaşmak sizin yararınıza çalışıyor.

 

Gameloft'un Green Farm serisinin en yeni ve son oyunu Green Farm 3, yüksek kaliteli grafikleri ve Gameloft ekibinin tecrübesiyle oldukça başarılı bir oyun olmuş. Android çiftlik ve çiftçilik oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olması gerekiyor. Green Farm 3 APK dosyasını indirerek çiftlik oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.2.1

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.11.2018 - 09:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1612

Dosya boyutu 10.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9136

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 ay önce Green Farm 3 v4.2.1 için
hile nerede