Green Farm 3 ikon

Green Farm 3 APK

v4.4.4

Green Farm 3 Açıklama

Çiftçilik macerası Green Farm 3 ile başlıyor. Özel görevleri, başarılı oyun kurgusu ve yepyeni çiftçilik macerasına sahip Green Farm 3 APK ücretsiz indirin ve oynayın.


Gameloft'un başarılı çiftlik oyunu Green Farm 3'te hikaye, amcanızın çiftlik ve malikanesinin size miras kalmasıyla başlıyor. Bu hikayedeki amacınız çiftliği eski büyük ve şaşalı günlerine döndürmek. En ünlü çiftçi olmak için yapacağınız bu görevler arasında tarla ekmek, hasat biçmek, hayvancılık görevlerini yapmak ve daha onlarca mini oyun bulunuyor. Bu görevlerin arasında en önemlileri tabii ki çiftçilik üzerine olanlar.


Green Farm 3'te çiftçilik görevlerini yaparken zorlandığınızda arkadaş ve komşu yardımından faydalanabiliyorsunuz. Özellikle hasatın hızlı geliştiği zamanlar yardım almak oyunu ilerletmenize yardımcı oluyor. Ayrıca günlük hedefleri tamamlamak için de yardımlaşmak sizin yararınıza çalışıyor.


Gameloft'un Green Farm serisinin en yeni ve son oyunu Green Farm 3, yüksek kaliteli grafikleri ve Gameloft ekibinin tecrübesiyle oldukça başarılı bir oyun olmuş. Android çiftlik ve çiftçilik oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olması gerekiyor. Green Farm 3 APK dosyasını indirerek çiftlik oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Green Farm 3 APK son sürüm güncellemesinde oyunda tespit edilen küçük hatalar düzeltilmiş.

Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.4

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.11.2018 - 09:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3303

Dosya boyutu 23.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9136

GÜVENLİKİndireceğiniz Green Farm 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftGF2F

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Green Farm 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Green Farm 3 versiyonları:
  • 1. Green Farm 3 v4.2.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.1

10 kullanıcı oyuna göre

Green Farm 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Green Farm 3 v4.2.1 için
hile nerede