Green Farm 3 ikon

Green Farm 3 APK

v4.2.1

Çiftçilik macerası Green Farm 3 ile başlıyor. Özel görevleri, başarılı oyun kurgusu ve yepyeni çiftçilik macerasına sahip Green Farm 3 APK ücretsiz indirin ve oynayın.

 

Gameloft'un başarılı çiftlik oyunu Green Farm 3'te hikaye, amcanızın çiftlik ve malikanesinin size miras kalmasıyla başlıyor. Bu hikayedeki amacınız çiftliği eski büyük ve şaşalı günlerine döndürmek. En ünlü çiftçi olmak için yapacağınız bu görevler arasında tarla ekmek, hasat biçmek, hayvancılık görevlerini yapmak ve daha onlarca mini oyun bulunuyor. Bu görevlerin arasında en önemlileri tabii ki çiftçilik üzerine olanlar.

 

Green Farm 3'te çiftçilik görevlerini yaparken zorlandığınızda arkadaş ve komşu yardımından faydalanabiliyorsunuz. Özellikle hasatın hızlı geliştiği zamanlar yardım almak oyunu ilerletmenize yardımcı oluyor. Ayrıca günlük hedefleri tamamlamak için de yardımlaşmak sizin yararınıza çalışıyor.

 

Gameloft'un Green Farm serisinin en yeni ve son oyunu Green Farm 3, yüksek kaliteli grafikleri ve Gameloft ekibinin tecrübesiyle oldukça başarılı bir oyun olmuş. Android çiftlik ve çiftçilik oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olması gerekiyor. Green Farm 3 APK dosyasını indirerek çiftlik oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri Green Farm 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Green Farm 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Green Farm 3 v4.2.1 için
hile nerede