Gardenscapes ikon

Gardenscapes APK

v4.0.0

Gardenscapes eşleştirme ve simülasyon tarzını bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunudur. Bahçıvanlık görevleri üzerinden ilerleyen oyunu oynamak için Gardenscapes APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli.


Oyun görev bazlı olsa da macera dolu bir kurguya sahip. 3'lü eşleştirmeleri tamamlayarak bahçeyi yenileyeceğiniz malzeme ve materyalleri kazanırken aynı zamanda mini oyunlar oynayarak eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Sadece bu kadar değil, yardımcınız Auistin, sevimli evcil köpeğiniz ve diğer oyuncularla etkileşim kurmanızı sağlayan sosyal ağ oyunun öne çıkan özellikleri arasında.


Playrix stüdyosunun geliştirdiği Gardenscapes, Homescapes ile aynı alt yapıya sahip. Grafikler ve kontroller gayet akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Gardenscapes APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gardenscapes APK son sürüm güncellemesi ile yeni yıla özel yeni etkinlik eklenmiş. Birçok yeni eşya ve güçlendiricinin olduğu etkinliğe katılarak eviniz için yeni dekorasyon malzemeleri kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder