Gardenscapes ikon

Gardenscapes

v4.0.0

Gardenscapes eşleştirme ve simülasyon tarzını bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunudur. Bahçıvanlık görevleri üzerinden ilerleyen oyunu oynamak için Gardenscapes APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli.


Oyun görev bazlı olsa da macera dolu bir kurguya sahip. 3'lü eşleştirmeleri tamamlayarak bahçeyi yenileyeceğiniz malzeme ve materyalleri kazanırken aynı zamanda mini oyunlar oynayarak eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Sadece bu kadar değil, yardımcınız Auistin, sevimli evcil köpeğiniz ve diğer oyuncularla etkileşim kurmanızı sağlayan sosyal ağ oyunun öne çıkan özellikleri arasında.


Playrix stüdyosunun geliştirdiği Gardenscapes, Homescapes ile aynı alt yapıya sahip. Grafikler ve kontroller gayet akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Gardenscapes APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri Gardenscapes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gardenscapes APK son sürüm güncellemesi ile yeni yıla özel yeni etkinlik eklenmiş. Birçok yeni eşya ve güçlendiricinin olduğu etkinliğe katılarak eviniz için yeni dekorasyon malzemeleri kazanabilirsiniz.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.0

GeliştiriciPlayrix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi29 gün önce

Eklenme tarihi20.10.2018 - 15:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme305

Dosya boyutu 142 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9102

Güvenlik seçicileri
Gardenscapes eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Gardenscapes versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder