Slingshot Stunt Biker ikon

Slingshot Stunt Biker APK

v1.3.4

Android için geliştirilen Slingshot Stunt Biker APK oyunu ile eğlenceli motosiklet yarışlarına katılın.


Offroad motosiklet oyunlarını seviyor musunuz? O zaman Slingshot Stunt Biker oyunu tam size göre. Dağ bayır demeden motosikletinizle hızlıca ilerleyecek ve adrenalin dolu yollarda yeteneklerinizi göstereceksiniz. Oyun sıradan motosiklet yarışı oyunları arasında oldukça farklı bir kurguya sahip. Bu oyundaki yarışlar genelde offroad şeklinde ve adrenalin oldukça yüksek.


Slingshot Stunt Biker'da her yarışçı için bir seviye var. Motosiklet kullanma becerinize bağlı olarak seviyelerde ilerleyecek ve daha güçlü, daha yeni motosikletlerin kilidini açacaksınız. Yapmanız gereken yarış parkurunda tüm offroad yeteneklerinizi sergilemek.


Oyunun grafikleri ve ses kalitesi gayet başarılı, kontroller de oldukça hassas. Slingshot Stunt Biker APK dosyasını hemen indirin, offroad yarışının keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Slingshot Stunt Biker ekran görüntüleri Slingshot Stunt Biker ekran görüntüleri Slingshot Stunt Biker ekran görüntüleri Slingshot Stunt Biker ekran görüntüleri Slingshot Stunt Biker ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder