Papa Pear Saga

Papa Pear Saga

v1.68.4

King'in eğlenceli Saga serisinin diğer oyunu Papa Pear Saga atışlar yaparak bulmacaları çözdüğünüz eğlenceli bir oyun.

 

Papa Pear ismindeki sevimli domuzcukları kullanarak atış yaptığınız oyunda amacınız ekran üzerindeki çivileri vurmak ve Pear'ları yabani bitkilerin içerisine düşürmek. Her atışta bölümü tamamlamak için ihtiyacınız olan puanları kazanıyorsunuz, ancak daha çok puan kazanmak için Pearları olabildiğince çok çivide sektirmeniz ve çiçekleri toplamanız gerekiyor. Saga serisindeki benzer bir oynanışa sahip olan Papa Pear Saga'nın en büyük farkı çevre dekorasyonu ve oyun kurgusunda yapılmış.

 

Papa Pear Saga ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun. Arkadaşlarınızla oynadığınız her bölüm sonunda puanları karşılaştırarak kazanan kişiyi görebilirsiniz. Oyun içerisinde her hamleyi ücretsiz olarak yapma şansınız var, ancak bazı kısıtlı sayıdaki hamleler için yenisini satın alabilirsiniz. Bunun dışında Papa Pear Saga tamamen ücretsiz bir oyun.

Papa Pear Saga ekran görüntüleri Papa Pear Saga ekran görüntüleri Papa Pear Saga ekran görüntüleri Papa Pear Saga ekran görüntüleri Papa Pear Saga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.68.4

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

GeliştiriciKing

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme5894

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 38.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8116

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Papa Pear Saga Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
karos44 yıl önce Papa Pear Saga için
Olmuyo